Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az idősebb generáció miért ilyen?

Az idősebb generáció miért ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hordozásra, igény szerinti szoptatásra, hozzátáplásra. Sírni hagyásra stb.. Félnek elfogadni a tényeket, mert akkor be kéne vallaniuk maguknak, hogy esetleg "rosszul" csinálták?
2013. márc. 20. 13:42
1 2 3
 1/23 zabmester ***** válasza:
78%
Mi vajon 20-30 év múlva bevalljuk majd, hogy mi "rosszul" csináltunk valamit?
2013. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
A következő generációnak valószínűleg mi leszünk a beszűkültek.
2013. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem a beismerésről van szó, hanem ők meg vannak győződve, hogy az volt a jó.
2013. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Hasonlókat akartam volna írni, mint az első kettő. teljesen igazuk van. Figyu, a világ változik, és ahogy te most beszűkültnek látod a nálad idősebbeket, a gyereked generációja is hasonlóképp fog téged látni.

Amúgy meg honnan tudjuk, hogy az a rossz, ami 20-30 éve volt, vagy az ami most van, vagy az ami 30 év múlva lesz?

2013. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

Miért gondolod,hogy az a jó ami most van? gyerek elkényeztetése,nem nevelése,neveletlen,elkényeztetett,udvariatlan kölykök

miért gondolod az a jó,ha minden hangra ugrasz magadra kötöd,és lassan 1 éves korában adsz neki normális ételt?

Szerintem igenis felesleges ez a kendős dolog amit ma nagyon nyomnak,akkor ha minden nyekkre felkapod a gyereked eléggé elkényezteted,akkor nem jó ha későn ismerteted meg vele az ételeket.Csináld ahogy akarod,de ne az idősebb generációra mond,hogy beszűköltek,amikor manapság megy a nagy harc,véleményt se lehet írni,ha nem egyezik a véleményed, a nagy kendős,ne neveljük a gyereket,még a fenekére se üss,10 éves korig szoptatom fajta anyukáékkal...

2013. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy női ismerősöm azzal érvvel h nem szabad egy gyereket az anyjához szoktatni, mert ő már megjÁrta így. Holott időre etetett hagyta hadd üvöltsön a csecsemője és nem hordozott...akkor miről id beszélünk?
2013. márc. 20. 13:51
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mindig az a beszűkült, aki szerint csak az a jó, amit ő csinál. Jelen esetben lehet az a nagyanyád, vagy te magad is, ha így gondolkozol.
2013. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Az az egyik női ismerősöd lehet beszűkült, de tök értelmetlen ezt rákenni egy egész generációra.
2013. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
azért nem mindenki ilyen, se anyám, se anyósom. Ők elfogadták, ahogyan én csinálom, nem is engedtem beleszólást. Örültek, hogy szoptatom, hogy nem ordít a kisunoka (kinek jó az) és nem szóltak bele az etetésbe sem. Most is van, aki nem hordoz és nem szoptat, csak tudod régen egy út volt az anyák előtt, most meg millió féle, ez is okozza a zavart.
2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mi tápszeresek vagyunk és már ismertetem az izekkel is . Soha nem támadtam rá senkire engem viszont folyton vagy azért mert kendőzünk v azért mert 'aki akar az tud szoptatni"
2013. márc. 20. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!