Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elfogadott,...

Tényleg ennyire elfogadott, hogy egy 14-15 éves gyerek nála 8-10 évvel idősebb férfival járjon?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy jogilag nem elítélhető, de azért mégis!!! Én nagyon megijednék, ha a 14 éves lányom hazaállítana egy 22 éves férfival. Szerintem az ilyen hapsi minimum perverz, de azt is megkockáztatom, hogy pedofil. Én biztos tiltanám a gyerekemet tőle. Itt meg olvastam egy kérdést ezzel kapcsolatban, és konkrétan mindenki tapsikolt a kislánynak, hogy ez mennyire rendben van, és a nagyszülőket majd jól körberöhögik, ha a gyámügyre mennek, mert ez teljesen elfogadott, hogy 15 évesen egy 22 éves férfival jár, és szexuális életet is élnek. Csak én borzadok el ettől? Vagy azért még más is úgy látja, hogy ez elég beteges dolog?
2013. ápr. 3. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A pedofil serdülőkor előtti gyerekek iránt érez nemi vágyat. Márpedig egy 14 éves lány nagyon is benne jár a serdülőkorban. Ha betöltötte a lány a 14. évét, akkor semmit nem tehetsz.
2013. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Vannak határok szerintem,vagyis lennie kéne. De nem mminden esetben. Én 16 voltam mikor megismertem a páromat,ő akkor volt 22. Igen,hat év van köztünk,de akkoriban nem úgy állt hozzá a kapcsolatunkhoz,hogy csak "arra" kellek neki és ezt tudtam és a családom is elfogadta,mert rendes volt. Azóta eltelt 8 év,már házasok vagyunk,van egy hat hónapos gyönyörű kislányunk. Szóval nem minden esetben megy el rossz irányba a dolog. De ettől függetlenül,ha belegondolok,szerintem engem is zavarna,ha majd a lányom lenne ilyen helyzetben.
2013. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Egyébként elég hülye törvény ez, de sajnos ez van. Első voltam.

2013. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából a törvényi részével én is tisztában voltam, inkább az keserített el, hogy kivétel nélkül mindenki teljesen elfogadhatónak tartotta, és a nagyszülőket szidták, hogy mi a fenének csinálják a fesztivált.

Arra gondoltam, hogy én is ennyire begyöpösödött gondolkodású lennék? Köztünk is 10 év van a férjemmel, de felnőtt fejjel ismerkedtem meg vele. De ha most arra gondolok, hogy a lányom hazahozna 14 évesen egy felnőtt férfit, hogy vele jár, ja és már le is feküdtek... hááát először is elgondolkodnék, hogy hol rontottam el a nevelést, másodszor pedig azért csak nem tapsikolnék örömömben, és igenis megpróbálnám lebeszélni erről a kapcsolatról.

2013. ápr. 3. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvastam azt a kérdést. Tenni nem tud semmit a szülő ez valóban igaz (mégis mit tehetne rájuk hívja a rendőrséget de milyen indokkal??) de én nagyon ki lennék akadva ha a 14 éves lányom 22 éves palival lenne, egy 22 éves hapsi nem dominózni meg beszélgetni akar (csupán csak) egy 14 éves meg nem érett a rendszeres felnőttes nemi életre. Nem és kész.

Ilyenkor RENGETEG 8 év ebben az életkorban. Később eltörpül már 6-8-10 év még akár 15 is, de 14 éves az még nem "majdnem felnőtt" meg nem fiatal felnőtt. ha a 18 éves lányom járna egy 26 éves pasival azzal már semmi gondom.

2013. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tapsikolnék örömömben, viszont egy 20 év felettinek talán már van egy kis esze. Ha a lány le akar feküdni valakivel, mert dúl a love, akkor nem feltétlenül kell hozzá egy férfi. Jó a 15-16 éves fiú is. A legrosszabb eset az, ha mindketten buták és semmit nem tudnak a fogamzásgátlásról.
2013. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,és valami nem oké azzal a gyerekkel sem aki 8-10 évvel idősebb férfiakkal akar járni,ebben a korban a 4-5 év is sok nem,hogy a 8-10.A férfiról ne is beszéljünk mi viheti rá,hogy egy éretlen gyereket nőnek tekintsen.
2013. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zabmester ***** válasza:

Nem mondanám elfogadottnak, de hát van ilyen. Még csak azt sem mondanám, hogy az ilyen férfi biztosan perverz, mert azért ha megnézed a 14-15 éves lányokat, hát némelyikről egyáltalán nem is lehet megállapítani, hogy mennyi idős, van, amelyikről simán elhiszem, hogy már húsz is elmúlt. Meg hát ilyenkor minden lány úgy elő tudja adni, hogy ő "sokkal érettebb a kortársainál", legalább is szeretik ezt hinni magukról. Szeretnének felnőttesdit játszani, ehhez meg pont kapóra jön egy idősebb férfi. De ahogy észreveszem, a legtöbb fiatal lány egy idő után ráun erre a szerepre.

Jó, egy 15 és egy 22 éves között tényleg elég nagy a korkülönbség, de azért azt is hozzátenném, hogy sok mai 22 évesre még nem is nagyon illik az a kifejezés, hogy "férfi", inkább csak a fiú. Ugyanúgy tanulnak még, sokan a szülőkkel laknak, felelősség épp annyi van tőlük megkövetelve, mintha középiskolások lennének még, élik tovább a kamaszéveiket, hiába nagykorúak jogilag.

2013. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteges dolog! Igaz én a másik oldal képviselője vagyok. Én 16 voltam amikor megismerkedtem az akkor 26 éves párommal. A szüleim elég régimódiak, mégis elfogadták. Már 10 éve együtt vagyunk, és van egy 3 éves kislányunk. Én jobban félteném a lányomat egy 16-18 éves fiútól mint egy felnőtt férfitől!
2013. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krisztivan ***** válasza:
Nem biztos,hogy rossz sül ki egy ilyen nagy korkülönbségből.Amíg fiatal voltam(14-17) sose tudtam mit kezdeni egy 20 év körüli"kis hülyével".Sokkal érettebb voltam a koromnál.16 évesen volt 27 éves párom(nem feküdtem le vele) nagyon szeretett és feleségül akart venni.Ezért is nem erőltette a sexet. DE aztán 17 évesen megtaláltam a nagy Őt(18 volt) .És végül(remélem) 30 évesen megtaláltam A páromat:-) (1 évvel idősebb) Valószínűleg én is meglepődnék,de inkább többször legyen ott a fiú és ismerjem meg mint hogy eltiltsam.
2013. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!