Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kell...

Szerintetek hogyan kell elkészíteni ezt a tortát? Csinálta már valaki?

Figyelt kérdés

[link]

A túrótortát szeretném 1 éves kislányomnak elkészíteni, de nem egyértelmű számomra, hogy a tejszínt a túróval simán elkeverjem, vagy verjem fel a tejszínt először és úgy. Ha fel kell verni akkor adjak hozzá habfixálót vagy sem?


2014. ápr. 6. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha habtejszínt veszel, akkor kell a fixáló, de ha növényi tejszínt, pl. Hulala-t, akkor nem kell semmi. Először verd fel, azután mehet a túró, de azt már óvatosan, ne géppel. A túróhoz rakj egy kisebb adag tejszínt, az fellazítja, majd mehet a többi. A túrót törd át villával, vagy krumplinyomóval, ha nagyon darabos.
2014. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a nagyomnak csináltam pénteken egy sütés nélkül elkészíthető epres túró tortát és nálunk nagyon bevált!

Hulala -t használtam,mindig ezt használom a süteményekhez. Ehhez nem kell habfixáló,csak jóóól fel kell verni.

A linkelt recept helytelen! Előbb a túrót kell ízesíteni,majd a felvert habbal össze keverni.

Az én receptemben a túrótortához a túrót össze kevertem cukorral,reszelt citrom héj+levével,ez már önmagában is nagyon finom volt- és ebbe ment bele 3 dl Hulala felverve meg 1 csomag forró vízben elkevert-felolvasztott zselatin. Szuperül össze állt és nagyon finom volt!!

2014. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!