Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi Szocpolt tudnánk...

Mennyi Szocpolt tudnánk igénybevenni 3 gyermek esetén?

Figyelt kérdés

Elég kicsi lakásban élünk ,és jön 3. baba tervezett volt!

40 nm ,a lakásunk és valamit ki kell találnunk!

És a szocpolra gondoltunk!!

hogyan működik kik hogyan igényelhetik!!

köszönöm előre is


2014. ápr. 7. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
2014. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Szocpolt csak az vehet igénybe, akinek nincsen a nevén lakás. Ha a mostani lakás bármelyikőtök nevén van, nem jár.
2014. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát ez érdekes mert azt hallottam használtra is lehet.

amugy nekem nincs csak haszonélvezetem lesz egyszer!

de bárlistás vagyok az nem baj?

2014. ápr. 7. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Félszocpolt lehet használt lakásra, arra keress rá. De 40nm és BARlista mellett hogy lehet 3. gyereket tervezni amúgy?
2014. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Jelenleg nincs félszocpol.
2014. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez magánügy azthiszem!!

Sajna belecsúsztam egy kis hitelnemfizetésben , 100.000ft van csak szó amugy már fizetgetem vissza!!

hát így lehet bevállalni!!

A kérdésemre kéne válaszolni nem turkálni a magándolgaim közt!!

2014. ápr. 7. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Nincs félszocpol, csak újépítésű ingatlanra lehet igényelni, arra is csak akkor, ha megfelel a feltételeknek, és igen, a negatív KHR akadály sajnos.

Ez egy megbízható oldal, kérdezhetsz is, hamar válaszolnak:

[link]

2014. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor felejtős úgy ahogy van hát ez fa...sza,tök jó!!

a páromnak meg van nevén lakás is meg hitel is!!Meg lízingelünk egy házat is csak ott lakik az após !!

2014. ápr. 7. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez a nagy magyar valóság, mese habbal az egész. Van is, meg nincs is. Adtak is, meg nem is. Nálunk egy ilyen lakás kb 20Mft, hát kösz, ahhoz az a kb. 1Mft támogatás semmi...mi is itt vagyunk a gyerekekkel, de nem tudjuk/tudtuk igénybe venni, mert használt a lakás.
2014. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

ha van tartozásod akkor nem lehet igényelni a szocpolt. akkor sem ha a gyerekekre már igényeltetek valamilyen állami támogatást.

használt lakásra nincs szocpol.


nálatok azt hiszem min. 70nm-esnek kéne lennie az új háznak amit vesztek. ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha 100E forint visszafizetése is ekkora probléma akkor hogy vennétek fel 10M hitelt a szocpol mellé?

egyébként az igénylése is 50E Ft körül van, abból inkább fizesd ki a tartozásod felét

2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!