Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megadnák nekem a szocpolt ha...

Megadnák nekem a szocpolt ha gyes előtt nem volt munkaviszonyom? Illetve egyedülálló anya vagyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyedülállónak nem, illetve így hitelképes sem vagy szocpolból nem lehet lakást venni.
2013. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet lakást venni? Ezt nem is tudtam.. Hát igen gondoltam de azért kicsit az gáz hogy az egyedülálló anyákat igy kirekesztik mert jó a munkaviszonyt megértem,bár sajna esélyem sem lett volna dolgozni mert suli után jöttek a gyerekek illetve dolgoztam suli mellett de nem ugy....
2013. aug. 25. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Két gyerekre adnak 1.5 milliót abból nem veszel új építésű társas házat, másra meg nem nagyon jár.
2013. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát uj épitésüt tuti nem azt gondoltam használt lakást is lehet! 800ért van itt egy a környéken! De akkor ez igy tárgytanal sajna! Köszi hogy válaszoltál!
2013. aug. 25. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

A szocpol nem készpénz! Azt lakásvásárlásra, vagy építésre adják, nem megélhetésre!

És szerinted melyik bank ad neked sok millió hitelt a gyesre????


"A szocpolt lakásépítéshez vagy új lakás vásárlásához azok a személyek (házastársak, élettársak, egyedülállók) vehetik igénybe, akik legalább 2 gyermeket nevelnek, nincs lakástulajdonuk, köztartozásmentes adózók és legalább az egyik szülő bejelentett – legalább fél éve fennálló – munkaviszonnyal rendelkezik."

[link]

2013. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki akarta megélhetésre felvenni???? Értelmező olvasást már általánosban megtanitják....
2013. aug. 25. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a számokat is! Láthattad, hogy egyszerre írtuk, tehát nem olvashattam az írásod, miközben írtam...

Amúgy amit belinkeltem, azt te is könnyedén megtaláltad volna a google segítségével, és hát a szövegértés...

2013. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdést nem egy időben irtuk de mindegy nem kell itt magyarázkodni... a legtöbb magyar ember ilyen rosszindulatú!
2013. aug. 26. 08:39
 9/11 anonim válasza:
60%
Nem kaptál rossz indulatú választ csak reálisat,nem a semmire kell gyereket szülni és várni a támogatásokat :-P
2013. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor a beszólás után nem mentegetőzni kellett volna hanem vállalni a véleményt! És honnan tudhatná miért és hogyan alakult igy az életem..... És nem is a kérdésre válaszolt!
2013. szept. 1. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!