Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek van legjobb...

Anyukák, nektek van legjobb barátnőtök? Mióta ismeritek, honnan barátnő?

Figyelt kérdés
Ő is a legjobb barátnőjének tart titeket? Hogy viszonyul a gyerkőcötökhöz?
2014. ápr. 11. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy helyen dolgozunk, ráadásul a gyerkőcök is közel egyidősek.
2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is írjátok, hogy gyerekkori barátnő vagy felnőttkorban ismertétek meg.
2014. ápr. 11. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Van, általános iskola 6. osztályától vagyunk elválaszthatatlanok. Szokták is mondani, hogy annyira jó barátnők vagyunk, ha az egyikünkkel történik valami, akkor a másikkal is rögtön történik valami hasonló. Pl. mikor még suliba jártunk, én elestem biciklivel, jól összetörtem magam, másnap a barátnőm esett el a lépcsőn és törte össze magát. Később mindkettőnknek nehezen jött össze az első gyerkőc, évekig próbálkoztunk mindennel. Aztán én egyszercsak teherbe estem januárban természetes úton, ő is babás lett áprilisban természetes úton. Neki is lány lett és nekem is. Nekem a második kisfiú lett, ő is hamarosan szüli a másodikat és szintén kisfiú lesz :o) Csupa csupa véletlen, de mégis elgondolkoztató.

Már nem egy városban lakunk, így csak ritkán találkozunk, de imádjuk egymás gyerekét és a lányok is nagyon szeretik egymást.

2014. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm (14 éve ismerem), akivel évekig nagyon közel álltunk egymáshoz, ő volt a legjobb barátnő. Minden nap találkoztunk az egyetemi évek alatt, egymáshoz igazítottuk az órákat és az órák látogatását:) Laktunk is együtt. Aztán felnőve más irányt vettünk és ritkábban találkoztunk. Most ismét egy városban vagyunk és fel is elevenítettük a kapcsolatot, beszélünk hetente, ha magánéleti gondja van, akkor az én vállamon sírja ki magát, vagyis eddig. Mióta nálam jön a baba, azóta picit távolabb került. Tudom, hogy nagyon szeretne már ő is, de épp most ért véget a kapcsolata. Amikor elmondtam neki, hogy nálunk jön a baba, akkor örült, de elsírta magát. Ez bántotta őt is és engem is. Felhívjuk egymást, de ha nem kérdez én nem beszélek a terhességről és ha kérdez is, egy mondatban lezárom. Remélem hamarosan túl lesz ezen és ismét jó lesz a kapcsolatunk. Vannak még más barátnőim, akikkel gyakrabban találkozom, vagy sokat beszélgetek, szeretem a társaságukat, de a legjobbnak nem őket tartom.
2014. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

nekem nincs barátnöm... elég sokan vesznek körül, sokan megosztják a problémáikat velem, én kedves vagyok mindenkivel, meghallgatok bárkit szinte....ök a barátnönek, söt a legjobb barátnönek tartanak, de ez az érzés nem kölcsönös.

nekem nincs szükségem arra, hogy napi, vagy heti szinten megosszam a dolgaimat, vagy, hogy találkozgassak velük..teljesen jol elvagyok a kis családommal. mindig is ilyen voltam, nekem egy egy csajos este csak teher volt.

2014. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Van. 7 éves korom óta, vagyis 26 éve. Együtt jártunk néptáncra.
2014. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Jégtánc ***** válasza:
Van igen.15 éves korom óta a barátnőm,most már 25 éve.Neki is én vagyok a legjobb barátnője.Gyerekeimhez jól viszonyul,szeretik egymást oda vissza.
2014. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Pont a napokban gondolkoztam el ezen a témán.

Nekem már jó ideje nem volt igazi jó barátnőm. A régiek elkoptak, a gimis társaság már jó, ha évente egy-két alkalommal összejön, az egyetemiekkel szétszóródtunk, pedig nagyon jó csapat volt. A középiskolai legjobb barátnőmmel tartjuk a kapcsolatot, neki is van egy hasonló korú kislánya, mint az én gyerekeim, de ez már nem olyan, mint régen.

Közben jóban lettem a környékbeli anyukákkal, de felnőttként az ember már nehezebben engedi közel magához a másikat. Nagyon jól érzem magam a társaságukban, nagyokat nevetünk, de ettől még a kapcsolatunk felszínes. Egyikükkel viszont most elég közel kerültünk egymáshoz, kiderült egy probléma kapcsán, hogy bármikor számíthatunk egymásra. Úgy gondolom, kinőttünk már abból a korból, hogy rangsoroljuk a barátnőket, hogy ki kinek a legjobb, de én, ha meg kéne neveznem valakit, aki a családom utána legközelebb áll hozzám, őt mondanám.

2014. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Julie S ***** válasza:
Van. Tobb mint husz eve a baratnom. Szomszedok voltunk gyerekkorunkban. Most kicsit kevesebb idonk jut egymasra, meg messzebb is lakunk mar egymastol. A lanyomtol meg idegenkedik, de nincs baja vele, csak nem tud mit kezdeni a babakkal. :)
2014. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van barátnőm ,óvodás korunk óta barátnők vagyunk már 24 éve,szomszédok is voltunk.
2014. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!