Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy értessem meg a legjobb...

Hogy értessem meg a legjobb barátnőmmel, hogy ez nem olyan komoly dolog?

Figyelt kérdés

Az életem megváltozott.

Összejöttem egy olyan sráccal,aki mindenki szerint tökéletes.Kívülről hibátlan,izmos,jóképű,gyönyörű a szeme és a mosolya és kedves,vicces,udvarias,bár néha hisztis,öntelt és parancsolgató.

Beleszerettem,de kiderült,hogy menyasszonya volt.Miattam szakított vele,amiből hatalmas botrány lett.

Az ő családja gazdag és befolyásos,emiatt a barátom mindent megakar nekem adni.Ez régen zavart,de már nincs bajom vele.Az anyukája gyűlölt,már kicsit jobb lett a kapcsolatunk,de még most sem szeretek vele kettesben maradni.

Szeretnék megfelelni a családjának is és sokat stresszelek,ami abban nyilvánul meg,hogy néha meghánytatom magam.

A legjobb barátnőm szerint ez a kapcsolat tönkretesz és nem akarja látni,hogy elrontom az életemet.Beszélni akar erről a szüleimmel is,de nem akarom.

Amúgy sem kedvelik a barátomat,de ha ezeket megtudnák,akkor kiakadnának és újra csak veszekednénk.


16L



2013. okt. 24. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fake.

Ha mégsem, akkor nagyon hülye egyed vagy. A hánytatás tudtommal nem egy stresszoldó dolog.


Már az is régen rossz, hogy 16 évesen egy olyan idős férfival vagy együtt, akinek menyasszonya volt.

2013. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne fake?

Csak jobban tudom,hogy mit miért csinálok,nem? :)

Ha izgulok vagy van valami gondom,akkor eszek,sokat.Ezt 10 percen belül megbánom és megyek hányni.Nem olyan bonyolult dolog.

2013. okt. 24. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfit is szereted vagy csak a pénzt?
2013. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a pénz.

Amikor megismertem,nem tudtam róla semmit,mégis megkedveltem.

2013. okt. 24. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőd féltékeny. Amúgy a legjobb barátnők a leggonoszabbak, mondom ezt férfiként, én is megtapasztaltam már, hogy a barátnő legjobb barátnője milyen gonosz is tud lenni. A barátnődnek biztos nincs pasija, így féltékeny, hogy te boldog vagy ő meg nem. Anyukád meg egyszerűen csak félt tőled, az anyukák már csak ilyenek!
2013. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2013. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neki is van barátja,bár emiatt már volt kisebb vitánk is.Szerinte az én párom lenézi a barátját.26 éves.
2013. okt. 24. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

26 éves férfi vagyok én is.

Azt lehet erre mondani, hogy nem veled van a baj. Taoasztalatlan vagy, de ezt úgysem hiszed el még akkor sem, ha az angyalok kórusa száll le hozzád az égből és mondja ezt el neked álmodban.

Nyilván neked tetszik, hogy a 26 éves srác egészen másként tud veled bánni, mint a korodbeliek, vagy a 2-3 évvel idősebbek. Még ha nem lenne sok pénze, akkor is igaz lenne ez. Pontosan tudja, hogy mit kell neked mondani, amitől magad alá pisilsz örömödben, és elhiszed, hogy ez a srác szeret téged. Ez még talán igaz is lehet.


A sráccal vannak itt a problémák. 26 éves férfiként az a véleményem, hogy ha már eljegyzek valakit, azt komolyan is gondolom. Ha viszont egy ilyen korú férfi egy 16 éves csitriért (ne haragudj meg a jelzőért, nincs veled semmi bajom) felrúg egy eljegyzést, na ez nekem teljesen egy komolytalan ember benyomását kelti.

2013. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha izgulok vagy van valami gondom,akkor eszek,sokat.Ezt 10 percen belül megbánom és megyek hányni."


Ez nem teljesen normális dolog...


Ahogy az se, hogy otthagyja a srác a menyasszonyát egy 16 éves lányért.


"Szerinte az én párom lenézi a barátját."

"bár néha hisztis,öntelt és parancsolgató. "


Így látatlanban azt mondanám, a srác egy beképzelt pcs, és a barátnődnek, a barátnőd pasijának van igaza.

Ráadásul ha akkora womanizer a palid, szerinted egy 16 éves lánynak fogja csapni a szelet? :)


Illetve ha a menyasszonyát otthagyta, szerinted téged, egy "random" lányt meddig fog megtartani?

2013. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát gyakorlatilag bulimiás vagy, amibe akár bele is halhatsz, de azt akarod elhitetni a barátnőddel, hogy ez teljesen normális?
2013. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!