Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan anyukáról, aki otthon van 1 gyerekkel, emellett jár hozzájuk takarítónő és rendelik az ebédet?

Figyelt kérdés
Persze a gyereknek főz külön.
2013. máj. 13. 09:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy tök jó neki, mert 100%ban a gyerekkel foglalkozhat.
2013. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy milyen jó hogy megtehetik, mert így sokkal nyugisabban tud a gyerekkel foglalkozni.
2013. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%

Hogy mit gondolok? Hogy bakker nekem erre nem volt elég pénzem. :)


Mi lenne? Ha a gyereket szépen neveli, akkor tök mindegy, hogy rendel-e vagy sem, vagy hogy van-e takarítónője vagy sem. Nem egyformák az igényeink és lehetőségeink. De ettől még lehet jó anya, rossz anya bárki.

2013. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
72%

Ha megtehetném, én is így csinálnám, főleg hogy nekem két gyerekem van, 1 év korkülönbséggel:)

Néha azért én is főznék, szeretek a konyhában kísérletezni, de ha engedné a pénztárcám, akkor én rendelnék sokszor inkább ebédet!

2013. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
70%
Jó neki, mert más dolga nincs csak a gyerekkel és magával foglalkozni! Persze emellett az a véleményem, hogy megteheti és nem biztos hogy jó példa a gyereknek, ha később is így lesz!
2013. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagy házuk van miért ne lehetne takarítónő... A mi 1,5 szobás lakásunk esetében ez már marha viccesen nézne ki. Az ebéd rendeléssel sincs gond, bár szerintem pénzkidobás. Azt a pénzt lehetne nyaralásra költeni inkább...
2013. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%

Azt gondolom, hogy jó neki. A gyerekkel sokkal nyugodtabban tud foglalkozni, nem kell azon tanakodni, mit mikor csinál meg, hogy azért rend is legyen, de a kicsivel is minőségi időt töltsön. Ha megteheti, ám legyen, irigylem is érte.


Az sem mindegy, hogy így pl. elviheti otthonról sétálni a picit, amikor a takarítónő Domestost használ, vagy porszívózik, így sok mindentől megkíméli őt.

2013. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
86%
semmit, nem érdekel h más hogy csinálja a dolgát, semmi közöm hozzá......
2013. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
73%
Ha a gyereket nem hanyagolja el, akkor semmi gond nincs ezzel. Azért mert megteheti, irigységből nem fogom blamálni.
2013. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
26%

Az anyuka lusta. Nem a takarításra gondolok, hanem arra, hogy nem főz. Ha állandóan a gyerekkel foglalkozik, akkor a gyerekből egy elkényeztetett, élhetetlen felnőtt lesz.

Egy gyereknek sincs arra szüksége, hogy az anyja állandóan vele foglalkozzon. Kell neki az önállóság is.

2013. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!