Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes szülők miért...

Többgyerekes szülők miért gondolják, hogy rájuk nem vonatkoznak a hétköznapi szabályok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt,boltban, nem rohangál visítva a gyerek,nem lép rá a másik lábára,bankban nem hagyja ,hogy oda fusson mindenkihez ügyintézés közben,moziban nem hagyja végig beszélni a gyereket film vetítés közben, a ház előtt nem csoportosul más többgyerekes szülőkkel szinte hordába verődve és magukból kikelve üvöltenek fél napig. Baba kocsit a járdán leálló,beszélgető anyuka aki nem megy félre,pedig senki nem fér el mellette, Sorolhatnám ,stb,stb.

2013. szept. 17. 10:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert mindenhol az nyomatják h család, gyerekek stb. és ezért ők azt gondolják, h mindent megtehetnek, mert Mo-n úgyis a társadalom hasra van tőlük esve..
2013. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
25%
mert azt hiszi, mert szül egy két gyereket, ő a világ közepe és ő szarta a spanyol viaszt!
2013. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Én is így látom.
2013. szept. 17. 10:59
 4/61 anonim ***** válasza:
93%
Három gyerekem van,udvariasak, előre köszönnek ha bemennek valahova és nincs hancur meg mások zavarása.A felnőttek nagy része udvariatlan és neveletlen.Az ilyenek gyerekei sem jobbak,sajnos.
2013. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
54%
jujjuj.. ezek a többgyerekes anyák.. bunkók, tahók, állatok. Öljétek meg őket, ti udvarias, intelligens, mindig empatikus gyermekgyűlölők. Mind egy szálig.
2013. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez független attól, van-e gyereke az embernek. Ugyanez a típus befurakszik eléd a sorba, ha siet a vonathoz, anyázik a piros lámpánál, este bömbölteti a tévét, éjjel a zenét, öreg néni kiadásban kipletykálja a szomszédságot és zeng tőle a lépcsőház. Nem kell szülőnek lenni hozzá, hogy az ember tapló legyen, ugyanígy nem minden többgyerekes szülő tapló. Az, hogy valaki úgy gondolja, rá nem vonatkoznak a hétköznapi szabályok, független a gyerekvállalástól, és nemcsak ott jön elő, hanem az élet többi területén is.
2013. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen ideg gyenge szülőkre gondoltam igen,minek az ilyennek gyerek?
2013. szept. 17. 11:09
 8/61 anonim ***** válasza:
91%

:) én ezt nem csak a több gyermeket nevelő szülőknél látom...nem kell, ahhoz gyerek, hogy valaki paraszt legyen!

Nyilván, ha valaki alapból paraszt, akkor azután sem fog változni, hogy gyereke született!

Pl. 16 éves lány miért ordít az ablakom alatt részegen hajnalban? huszonpár évesen miért nem tudnak köszönni, ha bemennek valahová? A moziban a kopasz tahó miért telefonál filmnézés közben? A ház előtt a vénasszonyok miért trécselnek? És pénztárnál fizetésnél miért tapossák le a lábam egyedülálló nők és férfiak is egyaránt, mikor nyilvánvaló, hogy nem tudok már összébb húzódni?


Nem kell leszűkíteni a kört!

2013. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos tényleg nagyon sok kisgyerekes szülő azt képzeli bármit megtehet. Nálunk rendszeres, hogy délután kivergődnek az utcára a össze 6 év alatti kölökkel, beállnak a házunk elé és sötétedésig ott fegyelmezik a gyerekeiket és ordibálnak, így egész délután ezt hallgathatjuk, hogy: Vigyááááázzzzzz Zsoltiiiii jön az auuuutóóóóóóó!!! Igaz, hogy kb. 2 utcányira van a játszótért, de oda már nem képesek elvonszolni magukat. És ha valaki szóvá meri tenni, hogy nem az úttest közepén kéne játszani, nekik áll feljebb. A másik, tegnap is megyünk a keskeny járdán, én szintén gyerekkel voltam, a kisfiú meg beáll az út közepére, nem mozdul semerre, nagymama meg csak áll ott tátott szájjal, de rá nem szólna, hogy húzzon odébb. Érdekes, mi megtudjuk nevelni a gyerekünket, tudja mit illik, másnak nem hiszem, hogy ez olyan megerőltető lenne. Én sosem gondoltam azt, hogy azért, mert gyerekkel vagyok, nekem már mindent lehet...
2013. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Kedves 9 .es nálunk az utcán ugyanez megy,ráadásul úgy néznek már az emberre ,mint a véres rongyra,pedig még egyszer sem adtam rá okot.
2013. szept. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!