Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Halva született a babám. Hogy...

Halva született a babám. Hogy tegyem túl magam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 16:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon szörnyű, nem is tudok mit mondani, de nagyon sok erőt kívánok neked.
2009. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
12%
sztem is kamu, ha igaz lenne többet írtál volna, és ha tényleg igaz lenne nem is írtál vna ide, annak nem ez lenne az első gondolata h ide ír, én sztem a depressziós osztályon feküdnék magamba zárkózva és srenkihez sem szólva, vagy talán nem, de akkor sem jönnék ide fel
2009. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%

Második, hogy lehetsz ilyen paraszt állat?


Szegény :( Mindenképpen kérd a párod segítségét, beszélgessetek sokat, mert együtt könnyebb. Esetleg barátok, szülők, testvérek is segíthetnek, még annyival is, hogy csak meghallgatnak, ha beszélni akarsz róla. Biztos, hogy teljesen sose fogod feldolgozni ezt, még akkor sem, ha később lesz babátok, de az idő majd enyhíti, hidd el.

2009. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
0%
híresztelni
2009. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%
Imádkozz hozzá sokat, az segít. Őszinte részvétem.
2009. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%
Ha igaz akkor sok sikert hogy tul tedd és talán a párod kárpotol!De ha hazudsz az csunya dolog!És vigyázz isten nehogy megverjen és visszadja ezt majd neked az életbe és akkor majd meglátnánk mien lennél
2009. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
11%
szerintem is kamu..most nem azért, de akit ilyen trauma ér, az nem ide jön panaszkodni és nem itt kér segítséget..azért ennyire már csak nem gyakorikerdesek.hu függő némelyik..én csak azokat sajnálom, akik komolyan veszik és részvétet nyilvánítanak.
2009. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell ezt lekamuzni? Ha valaki segytséget kér itt, annak segíteni kéne, nem leoltani. És akkor is mi van, ha kamu? Más anyukák, akikkel ilyen történt, attól még jöhetnek elolvashatják, mivel elvileg nem szabad többször kiírni ugyanazt a kérdést.
2009. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
persze ha valaki már kicsit érdekesebb kérdésben vagy olyanban kér tanácsot, ami egy átlagembernek fura lehet, azt le kell kamuzni, de azt, akinek halva születik a gyerek és rögtön idejön a gyik-re és van ereje a gép előtt ülni és ismeretlen emberek válaszait olvasgatni, egyértelmű, hogy be kell venni, csak mert gyerekről, meg anyáról van szó..
2009. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
Részvétem! Kérd a párod,rokonok és barátok segítségét! Szerintme az a jobb,ha minél többet beszélsz róla. :( Sok erőt és kitartást nektek!
2009. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!