Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti is...

Kisgyerekes anyukák, ti is betegesebbek lettetek mióta közösségbe jár a gyereketek?

Figyelt kérdés

17 hós a fiam, 2 hónapja jár bölcsibe. Azóta összeszedett 1 hörghurutot,aztán rotát,amivel kórházban is voltunk, utána egy egynapos hányást,majd most megint a rotát vagy calicit szerintem, mert pénteken egész du.hányt tegnap 3szor ment a hasa,ma pedig 1 szer.

Reggel én is enyhe hányingerre keltem,fehér a nyelvem,nincs étvágyam.

Ezen kívül az elmúlt két hónapban egy náthán és két torokgyulladáson estem át.

Az elmúlt 5 évben nem voltam ennyit beteg,mint most...


2014. ápr. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős :-). Szeptemberben kezdte kislányom az ovit, én meg mentem vissza dolgozni. Októbertől-februárig másfél-2 hetente lebetegedett a kislányom, február óta szerencsére nem volt beteg. Szeptember közepétől február közepéig szinte állandóan beteg voltam én is, 3x kaptam antibiotikumot. Torokgyulladás, tűszős mandulagyulladás, arcüreggyulladás, azóta max.náthás voltam. Én 3,5 évig itthon voltam, ennyi kellett, hogy az én immunrendszerem is megerősödjön.
2014. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak velem van ez igy... Én már elgondolkodtam,hogy mi a fenétől esek két hetente egyik betegségből a másikba, amikor régen irodában dolgoztam, és évente 1szer ha beteg voltam...

Ezek szerint elképzelhető,hogy az itthonlét, azaz hogy nem nagyon járok közösségbe gyengiti az immunrendszert? Elszokik a hétköznapi baciktól?

2014. ápr. 20. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
De minek jár bölcsibe ha te otthon vagy? Ha nem járna te se lennél folyton beteg.
2014. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert május végén lejár a gyedem, és addig munkát kell keresnem. Nyilván nem az a sorrend,hogy munkát találok,majd beiratom bölcsibe...
2014. ápr. 20. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Pár hónap és megedződsz, nyugi :-). Én is irodában dolgozom és évente 1x voltam náthás, hát most bepótoltam :-).


Kedves 2! Ha tudtam volna, hogy ennyire betegesek leszünk, máshogy csináltam volna. Nekem nagyon rendes főnököm van, de nem mindenki ennyire szerencsés, hogy hol a gyerek beteg, hol az anya.

2014. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én teljesen kidőltem. idén télen 6 antibiotikumos kezelésem volt és még jópár vírusos...


influenza, megfázások, mandula/torok/hörgő gyulladások... viszont a melóból azért nem hiányozhatok mert beteg vagyok, hisz a gyerek miatt sokat vagyok itthon. így nem pihentem ki és 2 hónap kényszerpihenő lett a vége, szövődménye agy kis megfázásnak tüdőgyulladás lett...

pihenj sokat és szedj vitaminokat, sportolj és egészségesen étkezz, nagyon fontosak most ezek :)

2014. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!