Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A vesemedence-tágulat tartós...

A vesemedence-tágulat tartós betegség közé tartozik-e?

Figyelt kérdés
A családi pótlék igénylése miatt érdekelne! Két hónap múlva vinnem kell UH-ra, s ellenörzésre.
2009. dec. 23. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a tágulat?

Kislányomnak volt,amit még UH-on láttak az anyaméhben,de születés után már nem látszott,elmúlt. Két hónaposan kellett vinnem kontrollra,és semmi baja.

Én úgy tudom ez a legtöbb esetben meggyógyúl és nem lesz tartós.

2009. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is van tágulat, így 3 hónaposan.Terhesség alatt is látták, és a múltkor is megvolt, amikor kórházban voltunk 1 hetet.(Más miatt)Ott nem mondták, hogy magasabb családi járna neki.Most még meg is szigorították.Januárban megyünk kontrollra, ott rákérdezek.
2009. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jelenleg mennyi a vesemedence tágulata, azt nem mondták meg, s nem is írták le a zárójelentésre, de február végén kell vinnem UH-ra. Gondolom, ha kinőtte az nem tartós, de amennyiben huzamosabb ideig áll fent az már tartós, s előre nem lehet tudni mennyi ideig fog fent állni, vagy egyáltalán elfog-e múlni, vagy műteni kell-e? S azért nem tudom, hogy mi közé sorolják. A válaszokat köszönöm, s ha valaki megtud valamit erről írja már meg! S ha én is megtudom majd közlöm! Köszönöm!
2009. dec. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!