Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szörnyű szülésem volt megalázt...

KicsiiAníí kérdése:

Szörnyű szülésem volt megaláztak ugy bántak velem mint a ktyával. Nagyon rosssz volt most 14 hónapos a kisfiam, annyira félek az orvosoktól, szó szerint hogy nem mentem vissza 6 hetes kontrollra, gátmetszésem volt (többi lent?! )

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy kb fél éve vettem észre a hüvelyemben ilyen dudorokat, ahogy utána olvastam a hüvelysérvre jellemzők a tüneteim.

Mindenképpen el kell mennem , de tényleg nagyon félek , nem fáj meg semmi de ott vannak és ugye mensikor kényelmetlenek"

Félek hogx mi lesz mi vár rám, de vettem egy nagy levegőt és kértem időpontot , 2 hónap mulvára kaptam . NAgyon le fognak baszni? , vagy mondjam azt nekik hogy voltam? vagy milegyen ?



2014. ápr. 24. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondj semmit.Illetve mondd azt,hogy fél éve vetted ezt észre,nem hinném hogy rákérdeznek majd a 6 hetes kontrollra...

Fogadott dokid volt amúgy vagy ügyelet?

2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
volt fogadott dokim, de császározott, és nem ért vissza időben hozzám, és tanulóknál szültem kb 23-4-5-6 éveseknél.
2014. ápr. 24. 15:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Én se voltam 6 hetes kontroll óta dokinál, pedig már 2 éve. Mondjuk meg se vizsgált, még csak a császáros hegemre se nézett rá... Úgyhogy nyugodtan kihagyhattam volna. Én is hasonló okból nem járok.
2014. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami veled történt, de vegyél egy nagy levegőt (még egyet :)) és menj el a saját egészséged érdekében.

A picinek sem lenne jó, ha esetleg beteg lennél vagy valami szövődmény miatt kórházba kellene menned- fontos az egészségmegőrzés.

Felnőtt vagy, kellemetlen élmény ért, de túl kell lépned rajta, az eszeddel gondolkodj ebben az ügyben, ne az érzelmeid és a rossz emlékek irányítsanak.


Esetleg kérj időpontot egy teljesen ismeretlen magánrendelőbe (egy vizsgálat kb. 8-10 eFt lesz) és ott "tiszta lappal" indíthatsz- nem muszáj oda visszamenned, ahol szültél, a papírok nálad vannak.


Minden jót.

2014. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

huh bocsi,ezt most nem értem...elkezdett császározni aztán el kellett mennie és nem ért vissza?


hozzá mennél most megint?

2014. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ő javában császározott amikor nálam beindult a szülés , és mire mindennel végzett én már megszültem ,

Nem hozzá mennék hanem egy sima rendelésre.

Sajnos ő már nem dolgozik a kórházban , amikor után érdeklődtem ezt mondták a recepción :(

2014. ápr. 24. 16:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt meg szabad kérdezni, hogy miért aláztak meg, vagy mivel?
2014. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Előző válaszoló, a dokija nem a kérdezőt császározta, hanem mást műtött, és nem ért oda hozzá. Gátmetszés utáni hegekről van szó a kérdésben.
2014. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Engem annyira nem tudnának megalázni,hogy a saját egészségemet is háttérbe szorítsam,és ne menjek dokihoz....az is érdekes számomra,hogy 2 hónapot kell várni egy sima nőgyógyászati vizsgálatra.Én 3x szültem,bp.-i vagyok,a dokinőm igen nagy pacientúrával rendelkezik,de 1-másfél hétnél többet nem kell várni a magánrendelésén.
2014. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ahogy bánmtak velem azzal, mert kiabáltak, nem tudtam hogy aza nyákdugó ami elment" és szóltam és kiabáltak velem h nem vagyok orvos... és hogy beöntést nem kaptam mert tényleg perceken belül teljesen kitágultam és elis folyt a víz. És ugymond az erőlködéstől, odakakáltam... nagyon szégyenlem, de annyira fájt hogy észre sem vettem.

és tették a megjeggyzéseket.

először nem volt semmi tejem és aszülés után szoptatni kellett volna. és mindenki előt elkezdtek velem kiabákllni, hogy hol van a maga ösztöne...milyen anya lesz meg stb... mikor átáztam , és szóltam a nővéreknek a lepedő miatt, dünnyögve motyogva csapkolódva cserélték le..és leisbasztak , hogy anyuka...oda leehetne figyelni... ÉS ILYENEK..

2014. ápr. 24. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!