Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kapnak eltérő válaszokat...

Miért kapnak eltérő válaszokat a védőnőtől, orvosoktól az anyukák?

Figyelt kérdés
Annyira összetudnak zavarni sokszor,hogy nem tudom eldőnteni mit csináljak vagy mit csináljanak az anyukák.Van néhány védőnő ismerősősőm és azt tapasztalom,hogy ahányan vannak annyi eltérő választ adnak az anyukáknak.PL:a hozzátáplálásról is van aki azt tanácsolja,hogy 2hónaposan lehet lassan bevezetni(narancslevet),a másik meg azt mondja,hogy isten örizzen 4hónapos koráig semmit.Én szerintem egyett tanulnak,vagy inkább az östöneinkre kell halgatni.
2008. jún. 24. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam ösztön.
2008. jún. 24. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, az a legjobb, amit a szíved diktál. Egyet tanultak, de lehet, hogy különböző helyen vagy időben. Sokat változik a világ mostanában és a privát vélemények is különbözhetnek. Lehet, hogy amit tanult, marhaságnak tartja, így azt mondja, amit gondol... Fene tudja. De pl pont a hozátáplálás meg az evés egy olyan dolog, hogy hallgass MAGADRA és senki másra. Ha mélyen alszik a gyerek, nem kell felkelteni azért, mert ideje lenne enni. Felébred, ha éhes lesz. Ha nem kívánja a gyerek a narancslevet (honnan szedte ezt a marhaságot?) akkor ne add neki. Nem vagyunk egyformák...

Lehet, hogy amit én írok, mások szerint marhaság. Ez van.

2008. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és van igazság a véleményedben!
2008. jún. 24. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az is számít, hogy a védőnőnek van-e gyereke v. sem. Az enyémnek van egy 4 évese és komolyan mondom tök jó fej, tudja, hogy egy baba általában nem úgy "működik", ahogy a nagy könyvben meg van írva, ezért elég rugalmasan kezeli a dolgokat és nagyon jó tanácsokat ad. Nekem mázlim van vele és a gyerekorvosom is ilyen.
2008. jún. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. jún. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!