Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szörnyű szülésem volt megalázt...

KicsiiAníí kérdése:

Szörnyű szülésem volt megaláztak ugy bántak velem mint a ktyával. Nagyon rosssz volt most 14 hónapos a kisfiam, annyira félek az orvosoktól, szó szerint hogy nem mentem vissza 6 hetes kontrollra, gátmetszésem volt (többi lent?! )

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy kb fél éve vettem észre a hüvelyemben ilyen dudorokat, ahogy utána olvastam a hüvelysérvre jellemzők a tüneteim.

Mindenképpen el kell mennem , de tényleg nagyon félek , nem fáj meg semmi de ott vannak és ugye mensikor kényelmetlenek"

Félek hogx mi lesz mi vár rám, de vettem egy nagy levegőt és kértem időpontot , 2 hónap mulvára kaptam . NAgyon le fognak baszni? , vagy mondjam azt nekik hogy voltam? vagy milegyen ?



2014. ápr. 24. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mármint nem a magánrendelésén kell annyit várni,hanem időpontra a magánrendelésére.Nem mindegy.....
2014. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én vidéki vagyook, és a legközelebbi korház sem ittvan , és nem tehetek arról hogy ennnyi időre kaptam időpontot.

Budapest teljesen más.

2014. ápr. 24. 16:30
 13/17 Nitókrisz ***** válasza:

Mindenkeppen menj el dokihoz!


Es en a heleyedben azert megirnam ezt, ahogy bantak veled, igaz mar keso, akkor kellett volna, de igy utolag is szepen ird meg a korhaz nevet, osztalyt stb. mert ez nagyon bunko es embertelen viselkedes volt. Az teljesen normalis, ha bekakalsz ha nem kapsz beontest, milyen hulye emberek ezek? Ah, inkabb nem is mondok semmit, csak felhuzom magam.

2014. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt :( Abszolút megértelek. Ezt valószínűleg nehezen fogod tudni elfelejteni és sok időbe telik.

Szomorú, hogy ilyenek vannak a mai világban. Azt megkérdezhetem, hogy a párod nem volt veled? Lehet, hogy akkor normálisabbak lettek volna.


Egyébként az egyik kommentre reagálva. Igen is van olyan, hogy ilyen sokára kap valaki időpontot. Nálunk is SZTK-n sokára van szabad időpont. (Tiszántúl) Ahogy a kérdező írta, Bp teljesen más.


31 hkm

2014. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én azt tenném, amit 4es írt; elmennék egy másik magánrendelésre. Általában a magánrendeléseken nem szoktak bunkók lenni, mert ugye visszavárják az embert. Biztos hamarabb is tudna vállalni. És csak akkor mondanám,h nem voltam kontrollon, ha rákérdezne. Akkor egy-két szóban el is mondanám,h miért nem mentem. Amúgy hol szültél? Nagyon felháborító,h ilyenek voltak Veled.
2014. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
en mikor a kisfiamat szultem csaszarral masnap mikor elvitte a nover furdetni en szepen mentem utanna hogy megnezzem(mivel az elso babamnal kellet hogy menjek mikor furdetni vittek) es a nover ramk kiabalt hogy minek mentem es meglokott en neki este hassal ilyen vas asztalnak vagy mivolt az en cask annyit tudtam szolni csaszarom volt es ezt nem hagyom annyiba es kijottem az a nover mig a korhazba tartozkodtunk az engem meg a fiamat mindennel ellatot hogy ne csinaljak semmit vegul nem tettem semmit mert semi bajom nem let de ha szoltam volna igen megjarta volna... kerdezo! en magandokit keresnek a helyedbe oda ahol szultel visza ne menj tenyleg ugy bantak veled mint egy kutyaval!
2014. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A veszprémi Cholnoki kórház !

2014. ápr. 27. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!