Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiket aláztak meg bántottak...

Kiket aláztak meg bántottak szülés vajudás kozben? Mesélnétek rolla? Hogy dolgoztátok fel mit tetetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Hogy-hogy bántottak? Mire gondolsz?
2014. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
én még ilyenröl nem hallottam..
2014. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pl kiabáltak flegmáztak lenèzoen beszèltek.
2014. ápr. 25. 13:00
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Van ahol ez előforduló, majd mindennapos de nem kell felvenni.
2014. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Aki kulturáltan viselkedik azzal nem bánnak így.Mindenkinek jól jön a hálapénz nem de? Nem kell üvöltve visítva szülni és akkor nincs gond :)
2014. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát lehet, hogy velem is kiabáltak, de akkor ott a szülőágyon valahogy nem érdekelt. Már nem voltam teljesen magamnál a fájdalomtól, úgyhogy biztos elég erőteljesen mondhatták, hogy ne össze szorítsam a lábam, hanem szét nyissam, meg akkor nyomjak, amikor mondják.

Én ezt nem vettem bántásnak.

Én csak az ösztöneimet követtem, ők pedig tudatosan próbáltak segíteni, hogy nekem legyen könnyebb. Ez a munkájuk. De mit tehetnének, ha az anyuka nem azt csinálja, amit mondanak, pedig ők csak segíteni akarnak, még ha néha nem is úgy tűnik?

De előtte is, és utána is kedvesek voltak, úgyhogy én nem panaszkodom.

2014. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem, miért kérdezed.. Megtörtént veled vagy attól félsz, hogy meg fog? Nyilván nem "aláznak" meg senkit szülés közben, aki "kulturáltan" vajúdik és követi az utasításokat. Van, akinek kevésbé fáj a vajúdás, van, akinek nagyon. Van, akinek kisebb a fájdalomküszöbe, van, akinek nagyobb. Nekem magas a fájdalomküszöböm, de rohadtul fájt, oxitocinnal erősebb fájások vannak, mintha nem kaptál volna. De szépen csendben tűrtem.

De aki ordít, visít, hisztériázik, azt nyilván nem nézik jó szemmel. Attól nem lesz kisebb a fájdalom és nem lesz előbb vége. Én pl. butaságnak tartom, totál gáz, mikor valaki így szül.

2014. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Soha senkitől nem hallottam még ilyen esetet.

Én senkinek nem adtam egy fillért sem, mégis szépen, türelmesen bántak velem is.

Szerintem ez csak nagyon kirívó esetben fordulhat elő amiről írsz a kérdésedben és remélhetőleg ha ilyen előfordul, meg is van a következménye.

2014. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
JÓ pár hetet feküdtem kórházban terhesen és nálunk tényleg azokkal beszéltek csúnyábban akinek egyébként tényleg bicskanyitogató stílusok volt.
2014. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, miért kell egyeseknek ilyen "durva" hozzászólásokat írni, amikor azt sem tudják, hogy az ország többi táján, más kórházakban, hogyan bánnak az emberrel.


Az ismerősi körömben is jó párszor előfordult, hogy a nővérek ordítottak, kiabáltak a kismamával csak azért mert nem tudott szoptatni, csak azért mert első babás és nem tudja mit kell csinálni, olyan is előfordult, hogy lökdösték a kismamát friss sebbel, egyáltalán nem segítettek semmiben, ha kérdeztek tőlük valamit, akkor flegmán viselkedtek stb... még sorolhatnám, hogy mik voltak. Nem valamiért van bennem is e miatt félelem, hogy vajon velem is így fognak-e bánni pár héten belül.

Szóval szerintem AZÉRT, mert valaki még nem hallott ilyenről és aki azt gondolja, hogy ahhoz olyan viselkedés kell vagy olyan hozzáállás... hát... csak egyszer legyen részese benne és majd rájön, hogy páran miért tesznek fel ilyen kérdéseket.

2014. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!