Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretitek azt a munkahelyet...

Szeretitek azt a munkahelyet és munkakört ahol most dolgoztok? Miért szeretitek/Mit dolgoztok? Miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, szeretném..a melót. Iroda. Bajom egy-két ott dolgozóval van. :(
2011. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondnoknő vagyok szállodában, nagyon szeretem a munkámat is és a környezetet is
2011. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gyárban csomagolok, alapjáraton szeretném a munkámat, de kb minden második nap sikerül elérniük, hogy elmenjen a kedvem az egésztől, amatőrséggel, kapkodással, hülyeségekkel.
2011. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is gyári munkás vagyok!Maga a munka amit végzek,nem lenne rossz,de a körülmények nem a legjobbak!Baromi meleg van most a gyárban,mivel ugye kint is nagy a hőség+a gépek is melegítenek.Ez nagyon ingerültté tesz mindenkit és elég sokat vitázunk mostanában!Különben is vannak gondok,mert a főnökök kiállhatatlanok és élvezik ha szivathatnak!Valamint mindenféle hülye,értelmetlen szabály van,ami megnehezíti a mindennapjainkat!
2011. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én óvodásoknak tanítok angolt, szakmám szerint óvónő vagyok, ezt is szerettem volna csinálni, na de így is gyerekek között dolgozhatom, szóval szeretem, csak sajnos mint minden ez is elég bizonytalan állás.
2011. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 20 órában dolgozom egy cégnél, a külföldi partnerekkel tartom a kapcsolatot. Szeretem, mert jófej emberek között vagyok, a főnökség partnerként kezel, a munka is érdekes, ráadásul ebédre már otthon vagyok.
2011. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen én 18 éve dolgozom egy cipőboltban és imádom nekem ez nem egy munka hely ez a mindenem . Miért mert nagyon jó a légkör kedvesek a vevők ,lehet velük beszélgetni nagyon sok barátság is alakult már . De sajnos most a társasház tönkre akarja tenni azt a boltot . Pedig Magyar cipőket árulunk kizárólag . Ezzel tönkre teszik az életünket . A kedves vevők tartják bennünk a lelket . A bolt 57 éve van ott sajnos kapu alatt van ez a legnagyobb problémánk .
2011. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tudtam magamról elképzelni, mindig tiltakoztam ellene, most mégis egy irodában dolgozom és szeretem, jól érzem magam. A kollégákkal jól kijövök,a munkabeosztásom jó,a körülmények otthonosak,csak a közvetlen főnököt kéne kirúgni.
2011. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!