Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti sem tudtok (anyagi okokból)...

Ti sem tudtok (anyagi okokból) elutazni sehová a hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a babámmal, a nagy már ovis, férjem dolgozni fog. Egy kicsit szomorú vagyok, mert nem tehetjük meg. Csak én vagyok ezzel így?
2014. ápr. 30. 18:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megy a zöld kezecske!

A nagyobbik lányom most lesz 5 éves, a pici 9 hónapos.

A biciklizés érdekelne még. Aki írta, hogy 9 hónapos az ő babája is: Már ennyi idősen viszed a bringán? A nagyobbat később tettem a bringa ülésbe. Már lehet?

2014. ápr. 30. 20:07
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Mi sem megyünk sehová, itthon dekkolunk egész végig. Az ovis nagyfiam átmegy a barátjához valamelyik délután, és ennyi a program. Nálunk nem anyagi okai vannak, az a problémám, hogy a férjem külföldön van, én pedig nem indulok el a 3 gyerekkel egyedül sehová, főleg, hogy a picikém még szinte full anyatejes.
2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem is akartunk menni. Holnap helyben majális, pénteken állatkert talán, vasárnap anyák napja. Szüleimmel fogjuk tölteni majd az egész napot.
2014. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

Dettó. 2 nap is dolgozik a párom, ill. a nyaralásra gyűjtünk.

Mondjuk nem is szeretek ilyen hosszú hétvégeken menni szállodába, mert mind zsúfolásig van.

Tavaly Bükfürdőn voltunk Pünkösdkor és nem lehetett normálisan wellnesselni, mert állandóan tele voltak a medencék.

Inkább kiveszünk 1 nap szabit és megyünk egy sima hétvégén, amikor nagyobb eséllyel szólhat a kikapcsolódásról és a lazulásról az egész, mint ilyenkor.

Amúgy unatkozni nem fogunk, mert megyünk majálisozni, futóversenyre, biciklizni, barátokkal bográcsozni, nagyszülőzni stb :)

2014. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Fel sem merült bennünk, hogy elutazzunk bárhova is.

Jó kis programok vannak a környéken, mind ingyenes.

Három gyerek van.

Nem is jutott eszembe szomorkodni.

2014. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes mentalitás van azért itt. Akinek nincs pénze elutazni és az ingyenes programokra tervezi kivinni a gyermekét azt mind lepontozzák. Nem is értem mit panaszkodunk mi csóri Magyarok , hogy rosszul élünk, hiszen van itt pénz nyaralni, hosszú hétvégézni gyerekekkel meg minden. Na mindegy, nekem 2 napot dolgozik a férjem, de 2 napot itthon lesz, akkor majd főzünk virslit, veszünk sört, sütünk valami finom sütit amit a gyerekekkel feldíszítünk és átadjuk a nagymamáknak, beszélgetünk, mesét olvasunk, énekelünk és zenét hallgatunk. Ha jó idő lesz kirándulunk egyet.
2014. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Eszembe sem jutott elutazni, pedig megtehetnénk, de minek? Van egy csomó park, játszótér, csütörtokón majális. Lehet sétálni, rokonokkal, barátokkal találkozni. Azért kisgyereknek ezek ugyanolyan élmények, mintha elutaznatok valahova.
2014. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Bármikor szülhetek, így a kórháztól nagyon messze most amúgy sem utaznék el.

De ilyen hosszú hétvégéken amúgy sem szívesen mennék szállodába, iszonyú tömeg van. Inkább ki szoktunk venni szabadságot és nem piros betűs napokon megyünk el valamerre. Most egy darabig ez nem játszik a gyerek miatt, talán ősszel majd.

2014. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Két hét múlva utazunk wellnessezni. Én sem szeretek ilyenkor utazni, mert mindenhol tömeg van, ráadásul sokkal többe kerül a szállás ezeken a hosszú hétvégeken. Igyekszünk itt a környéken programozni, grillezünk stb.
2014. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 zabmester ***** válasza:
Most nekünk sem férne bele (vagyis most inkább félreteszünk, mert nemsokára több nagyobb kiadás is lesz), de őszintén szólva nekem eszembe sem jutott, hogy most utazni kéne. Úgy értem, ha éppen hosszú hétvége van, akkor egyáltalán nem jut eszembe, hogy ezt mindenképp valahol házon kívül kellene tölteni napokig. Ilyenkor pihenünk, vagy elmegyünk kirándulni a közelbe, vagy elmegyünk valamilyen programra, de kimondottan elutazni csak nyáron szoktunk.
2014. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!