Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyermeketek papírból...

Ha gyermeketek papírból hajtogatna olyan ajándékot amit az interneten talált, ti örülnétek vagy csak újabb "lom"? (anyák napjára)

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék

Annó én is csináltam ilyeneket. Egy ideig őrizte anyukám is, aztán házátalakításnál összegyűrődtek és ki kellett dobni. A nagymamáim pedig mindig kidobálták.


32 hkm

2014. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék!

Anyukám is mindig a saját kezemmel csinált műveimet szerette a legjobban!

2014. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukámnak volt egy fiókja, és ha készítettünk neki valamit, mindig abba tettük bele. Éveken át.

Elhatároztam, ha nekem gyerekem lesz, ugyanígy meg fogom valami jó kis helyen őrizgetni a maga gyártotta kincseket.

2014. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, és eltenném emlékbe. Pár év múlva szép emlék lesz. Anyukám is mindig eltette ezeket.
2014. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose gondolnék "lomként" arra a dologra, amit a kisfiam nekem csinált.
2014. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!! Ment a zöld kéz!!

13 éves lány vagyok. Sajnos sok anyukát ismerek aki kidobja a gyermeke alkotását mert csak lom :(

Szerencsére anyukám mindig örül neki :)

2014. máj. 3. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ajándékot őrizgetek amit tőle kapok :)(6 éves a lánykám)
2014. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy örülnék!A legnagyobb gyerekem 22 éves,és megvannak az "alkotásai".Már a középsőtől is kaptam sok dolgot-nagycsoportos óvódás-és evidens,hogy azokat is elteszem.A kicsi még nincs 2 éves,de Neki is lesz majd egy doboza,amiben a Tőle kapott "értékeket" őrzöm majd.
2014. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

nagyon örülök neki! én is az a kidobálós fajta vagyok, de egyrészt attól még örülök neki (a virágot is kidobom ha elhervadt, pedig annak is örülök!).

másrészt nem azzal a lendülettel dobom ki ahogy megkapom. szépen kiteszem ezeket a dolgokat, aztán mikor nagytakarítás van és ezekhez érek akkor kiválogatom.

persze vannak olyanok amiket örökre eltettem, nem is nyúlok hozzájuk, pl. az első anyáknapi alkotás, rajzok, első betűk, és még sok oviból hazahozott dolog. de ha mindent eltennék akkor nem férnénk be a lakásba :)

2014. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok, de idén szintén kézzel készített "ovis szintű" meglepetést kap anya, mert nincs pénzem virágra.

Anya tudom, hogy örülni fog neki.

2014. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!