Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok így gyereket?

Ti vállalnátok így gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lányom az elozo házasságombol,akinek nem tetszik,hogy akarok gyereket a feleségemtol.Csak o szeretne lenni a gyerekem. Más is van ilyen helyzetben?

2014. máj. 6. 16:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Ennek a Ti döntéseteknek kell lenni, nem a lányodé, bármennyire is szereted.
2014. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is ezt mondja a lanyom, 7 evet tölt. , en is ezt mondtam ennek idejen es szerintem sok gyerek van igy. Szerintem jopofa

Nem kell ellenségesen felfogni es hideghaboruzni a gyerekkel es orrara dolgokat ami tul sok neki.

Nem kell fennakadni , latom be vagy indulva

2014. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én vállalnék. Nehogymár a gyerek diktáljon a szülőnek...
2014. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fél, hogy ha jön az új gyerek rá már kevésbé fogtok figyelni. ezt kell vele megértetni, hogy attól, hogy bővül a család plusz 1 fővel, őt még nem fogjátok hanyagolni.

szomszédunkban kb 4-5 év a különbség a 2 gyerek közt és amikor a kisebb megszületett kapott a nagyobb egy játékot, amit a szülők úgy állítottak be, hogy a kistesó adta neki(amikor megszületett már). hasonlót kipróbálhattok ti is.

2014. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy alapos beszélgetés után

2014. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
én se akartam soha testvért de lett , és azota mintha átlátszó lennék nem azt mondom mert a lányod nem akar ne legyen másik gyereked de ne csináljátok azt amit az én szüleim hogy mindig a kicsiről kell beszélni meg vele lehet csak foglalkozni mert sztem az én szüleim se vették észre hogy egész nap a másikról beszélnek meg vele foglalkoznak , szoval nagyon figyelj rá hogy ne ess ebbe a hibába! mert egy gyereknek ez rendesen tönkreteheti az életét
2014. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányod valószínűleg úgy érzi, hogy keveset vagy vele, keveset foglalkozol vele. Gondolom, a válás után leginkább csak a hétvégéken, esetleg csak minden második hétvégén találkoztok. Szerintem attól fél, hogy ez a kevés alkalom a kistestvér érkeztével még jobban lecsökken.
2014. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem a lányod döntése, hogy legyen-e közös gyereketek a feleségeddel. Arra viszont figyelj, hogy a gyerek ne érezze egyedül magát.
2014. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ebben a kapcsolatban két ember él, ő nem tartozik bele. A gyerekek eredendően önzők, egyke akar maradni, mert fél, hogy ha testvére lesz, akkor őt már nem szereted majd ennyire. Beszélgetni kell vele, sokat, de nem ő dönt, hanem ti.
2014. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megértem a kislányod. Hasonló helyzetbe vagyok mégis az én ÖNZŐ fiam azt mondta szeretne kistestvért :) Akkor most hogy is van???? önző, de a gyerekeket nagyon szereti, és a kisebekkel is jól el tud játszani.... szerintem próbáljátok ilyen közegbe vinni, ahol vannak kisebbek. Az én fiamnak is én vagyok a mindene, a szerelme a felesége stb....egyébként 7 éves.

Ne adjátok fel, beszélgessetek sokat vele! érezze hogy nincs és nem is lesz mellőzve! sok sikert!

2014. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!