Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok amiatt gyereket,...

Vállalnátok amiatt gyereket, mert úgy néz ki, hogy egy ideig nem lesz munkátok, és lassan betöltitek a 30. évet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 11:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt! A semmire nem vállalnék gyereket.
2013. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Megfordult a fejembe, ugyanebben a elyzetben vagyok, remélhetőleg lesz munkám, de mire oda jutok, hogy meglegyenek a munkaviszonyaim....sokáig alkalmi munkán voltam, így az nem számít bele, hiába kerestem jól, most meg még az sincs remélem minél hamarabb lesz, akkor jövőre esteleg jöhet a baba...
2013. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

Soha!

remélem kevés ilyen ember van ilyen gondolkodással mint te, aztán majd megy az önkormányzathoz könyörögni segélyért, meg itt írkálja majd ki ha gyerektartás meg egyéb pénzek milyen módon húzhatóak le az apáról.

előbb legyen, biztos munkahelyed 1- 2éve, szerető párod, jó ha ő is megvan évek óta, mert akkor tudhatod h számíthatsz rá, neki is legyen biztos munkája, és legyen otthonotok.

de még így sem biztos a jó jövő...nem úgy mint ahogy te kérdezted.

2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül? Van párod? Miért néz ki úgy, hogy nem lesz melód? Ha nincs melód, akkor miből tartod el? Hány éves vagy pontosan? Van hol laknod? Miből élsz most?
2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%

Én azért vállalnék gyermeket, mert szeretnék már anya lenni és nem a munka miatt.

Sokan 30 éves kor fölött is szülnek.

2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
54%

Fejemben...


(Saját lakás, fél évre elegendő félretett pénz még van, úgy, hogy most lesz a lagzink)

második

2013. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
De csak amiatt nem vállalnék!!!!!!!!!! 2. 6.
2013. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert ha nem kapsz GYED-et, sokkal nehezebb, a csp+GYES nagyon keves. Ha a parod pl minimalbert keres, elegge nyogve nyelos lesz a dolog.. Plane, ha esetleg alberletben laktok. Keves az info, ehhez nem lehet bovebben tanacsot irni. TB nelkul ne maradj.
2013. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%

A gyereket nem az államnak meg a másik nyakára szülöm, felelős vagyok érte, így NEM! Csak akkor szülnék, ha van munkahelyem, kapnék gyedet és később vissza is várnának az adott munkahelyre.


30 év nem a világ vége, egészséges babát lehet szülni 30 felett is, és esetleg normális körülmények közé!

2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%
Addig vársz, amíg késő lesz!
2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!