Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák. Szerintetek merre...

Anyukák. Szerintetek merre költözzünk? Ti merre laktok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elszeretnénk költözni a szüleimtől. Olyan helyre szeretnénk költözni ahol közel van az ovi, bolt, orvos, posta, gyógyszertár stb. Ahol van munkalehetőség. Zajmentes legyen. Legyen a közelben a játszótér.

Szerintetek merre költözzünk? Ti merre laktok?

Üdv: Anna


2014. máj. 9. 13:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mégis milyen megyében vàrosban laktok???
2014. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Békés megyében lakunk, de Magyarországon belül bárhova költöznénk.
2014. máj. 9. 13:26
 3/26 anonim ***** válasza:

Zalaegerszeg vizslapark.

Tökéletes hely

2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Mi Budapest 17. kerületében lakunk. Nagyon élhető, családbarát kerület. Minden a közelben van. Imádjuk.
2014. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Vasmegye osztrák munkalehetőség miatt jó lehet.
2014. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Mi Pest megyében lakunk, a budai oldalon, szeretem. De Pest megye munka és nyugi szempontjából sok helyütt jó lehet, csak nézni kell, hogy mennyire etnikum-uralt az adott település és lehetőleg legyen vonat!


Ha menni kéne munka után, akkor a férjem műszaki végzettsége miatt Szfvár-Veszprém-Győr vonzáskörzete lenne számunkra megfelelő, én szerintem bárhol találok munkát, ha nem is olyan jót, mint a jelenlegi :)

2014. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Osztrák határ mellé.
2014. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Írták előttem a 17. kerületet, nos közlekedés szempontjából sajnos nem túl jó hely.
2014. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én vidékpárti vagyok, de megyeszékhelyre költöznék csak. Székesfehérváron nőttem fel, nagyon jó volt gyerekként! Szívből ajánlom. Nyugis, de van minden. Pécs is gyönyörű, de nem olyan tiszta a levegője és forgalmasabb is. Pesten is jó külsőbb kerületekben. Most a 13. kerületben lakunk, az infrastruktúrája kiváló, ovi, bölcsi, iskola van bőven, jut hely a gyereknek. DE forgalmas, zsúfolt.
2014. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem olyan rossz a 17. kerület közlekedése. Az Örsre busszal fél óra alatt benn vagy. Nem kell a legvégébe menni. És tényleg nyugis, élhető.
2014. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!