Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik írtok babanaplót...

Anyukák, akik írtok babanaplót. A szülés történetéhez hogy írtátok le a szülést? Az enyémben nem sok szép volt, azt nem írhatom, h hánytam és szenvedtem.

Figyelt kérdés

:(

Szeretnék valami kedves emléket, így babanaplót írok- vagyis kitöltöm. A szüléshez is vhogy úgy szeretném írni, h azt a gyerekem majd elolvashassa, vagy elolvashassam neki, ha akkora lesz. De ehhez semmi ötletem nincs.


2014. máj. 6. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem írok naplót,de lehet leírnám így,hiszen gondolom még friss az élmény.Ha kedvesen akarod leírni,akkor várj kicsit,idővel szépülni fog az emlék,hidd el:)

Viszont pont ezért lenne értelme most leírni úgy,ahogy érzed,mert később tuti nem így fogsz rá emlékezni:)

2014. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém se volt leány álom, koraszülés volt próbáltákben tartani. Én úgy írtam le, hogy később elolvashassa. Leírtam hogy fájt a pocim, apával elindultunk a kórházba, hogy megviszgáltak, mondták ki szeretnél jönni, aztán egyre sűrűbb lett a poci fájás és azt mondták, hogy ma megszületsz és egyszer csak ott voltál. Valami ilyesmi stílusban. Remélem segítettem.
2014. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyém is inkább volt halálközeli élmény, mint mámoros boldogság. És írtam naplót. Ezt a napot csak felszínesen említettem meg, kb.az elejét, amikor bementünk, és hogy sokat vártam rá, sokat sétáltam, aztán a doktorbácsi segített kibújni (másfél nap után sürgősségi császár lett), stb. és utána már csak arról meséltem, hogy mennyire szép volt, mikor először láttam, stb. Azt, hogy majd' beledöglöttem nem részleteztem le neki, természetesen :)
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. máj. 6. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,bocsi,de ezt nem értem...mikor a gyerek elolvassa majd magától a naplót akkor már azért elég nagy ahhoz,hogy tudja,a szülés fáj!!

Mikor először olvassa,lehet aranyos lesz majd(fáj a poci???),de majd mikor hasonló cipőben lesz,mert szülni megy,vagy kíséri a feleségét,akkor már eléggé vicces lesz ezt visszaolvasni...

Ok nem azt mondom,hogy azt kéne leírni,hogy "úgy éreztem majdnem ott maradok",de azért a "fájt a pocim" nagyon vicces:))

de persze ez csak az én véleményem!

2014. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!