Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom most lesz egy éves,...

Kislányom most lesz egy éves, a család ajándéklistát kért, miket írhatnék rá, mire lesz szükségünk mostanában?

Figyelt kérdés

Igazából minden olyanunk megvan, ami a hétköznapi dolgokhoz kellenek, ezért vagyok tanácstalan.

Kérlek Benneteket, segítsetek!

Köszönöm szépen!



2014. máj. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megtakaritàshoz adhatnak egy kisebb összeget ha van olyan a picinek.
2014. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, van megtakarítási számlája, ez már a listán van, de anyuék például kis pénzből élnek, olyat is szeretnék írni a listára, amit Ők is meg tudnának venni, hogy ne érezzék rosszul magukat emitt. Olyan 10-15 körül gondolkodom.
2014. máj. 9. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, 21-én lesz 1 éves a legkisebb lányom. Harmadik gyerek, tényleg mindene megvan. Én mindenkinek a lelkére kötöttem, hogy csak édes kis semmiségeket(egy kis rágóka, homokozó játék, mert az fogyóeszköz, kis nyári ruci, vagy kiegészítő) hozzanak, mert a picit nem nagyon érdekli a sok ajándék, maximum kettőnek tud örülni.
2014. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Nálunk nagy kedvenc volt mindkét gyereknél a Fisher Price Tanulókutyus, igaz, hogy nem egy évesen, hanem kicsit később játszottak vele készségszinten, de azért már egyévesen is bírkóztak vele, elhallgatták, gyömöszölték stb. Szerintem egynek jó lehet (sokáig best of játék volt nálunk és 10 körül kapni is ha jól emlékszem).

- Ha nincs ilyesmitek, akkor egy kis felfújhatós pancsolómedence is jó lesz nyáron

- egy éves koruk körül már elindulnak rendesen, kell a jó cipő. esetleg ha te kiválasztod és ők kifizetik ,akkor hasznos ajándékot is letudhatsz...

- én szeretem az élményajándékot, esetleg valami programot is csinálhattok közösen, akár nagyikkal is, habitusfüggő, mibe lehet bevonni őket, közös élményfürdőzés, vagy babakoncert stb.

- még 2 jó játék eszembe jutott: golyópálya és bébizongora. ezeket imádják nyüstölni

2014. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy mèg mesekönyv.MI pl most vettünk Aventos tanulópoharat,amiböl nem folyik ki az innivaló,de ugy kell inni belöle mint a rendes pohàrból.Meg tànyèrat,amiböl nem borul ki a kaja.(Mert ugye most màr szeret menès közben eszegetni)Neten temdeltük,keress rà a gogl-n.

Aztan,èpitöjàtèk,tricikli,fünyiró,kismotor...lehetne sorolni.

2014. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hintaló, kismotor, kisbicikli smart 3in 1, lego duplo,nagydömper, bel és kültérre való babahinta,építőkocka,edénycsalád műanyagból(100-ban 2000Ft),nagy plüssállat amit lehet dögönyözni, rámászni(Turisban nem drága).Nálunk a mama vett olyan gomba alakú felfújhatós medencét, ami olyan mint egy elbújósátor, de csak a szobában használjuk.Jó nagy, mert kör alakú.Eleinte csak beleült, aztán pakolt bele, most hogy elmúlt másfél esti fürdetés után oda huppan be,rohangászás után.Hálós kosár, játékoknak, kis puha közepes 1-s méretű labda. Nálunk a mama is 30-40-ből él, de mindig hoz vmi jó cuccot.Olcsót, esetleg turist, de ugyanúgy örül neki a lányom.
2014. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:Ja a legalapabb lemaradt, babák minden mennyiségben.Lehet már funkciósat is venni, bilizős,fürdetős, etetős.Nálunk már az elejétől mesztelenre vetkőztette,mert középen van egy lyuk a nuncinak, most hogy a testrészeket már flottul tudja, nagyon érdekli a téma a nunci.Nálunk még egy sem volt és biztonságosan ment,plussz magas is, így sok járművet már nagyon korán használt.De szerintem a hinta a legfejlesztőbb hosszú távon.
2014. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sok jó ötletet írtatok, a cipő különösen tetszett, eszembe sem jutott, pedig az tényleg nagyon fog kelleni, mert lassan magától fog menni.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

2014. máj. 10. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!