Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a barátnőd/feles...

Mit tennél ha a barátnőd/feleséged (komoly több éves kapcsolat) nemi erőszak által teherbe esne és ragaszkodna hozzá, hogy megtartja? Elhagynátok ezért? Vagy támogatnátok és elvállalnátok a gyermeket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
hát elgondolkodnék hogy biztos-e hogy nemierőszak történt... nem támogatnám ez biztos.
2014. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy hogyan dönt, támogatni kell, így is sz'r lehet neki. Persze nehéz lehet lenyelni egy ilyen békát a férfinak.
2014. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Aki elhagyja ezért, az nem komoly kapcsolatban van...

most gondold el, nem elég, hogy megerőszakolták, kapartassa ki magát, kockáztatva, hogy soha többé nem lehet gyereke, bár én nem tudnék a gyerekre nézni, a megerőszakoló vonásait is kapná *brr*

2014. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

ha engem megeroszakolnanak nem akarnek ra emlekezni de elvetetni is felnek hogy nem lesz-e kovetkezmenye az abortusznak ( pl kesobb nem lehet gyermekem stb..)

De szerintem inkabb abortusz lenne nem akarnek emlekezni arra hogy megeroszakoltak... ot is meglehet erteni... ha komoly kapcsolat akkor kitartanek mellette akarhogy is dont..

2014. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

miért akarja megtartani?

csak nem bejön neki az erőszaktevő...?

2014. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nőként nem tartanám meg,mert ha ránéznék mindig egy szörnyű élmény jutna eszembe hiába nem tehetne szegényke semmiről.Igazából nem várnám el a férfitől ,hogy vállalja fel a gyereket és nevelje sajátjaként.
2014. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg örökbeadnám a gyereket...
2014. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Nemi eroszak eseteben fel sem merul a noben a 72 oras tabletta? Gondolom tisztaban volt azzal ha nem vedekeztek. Elhiszem hogy megviseli a not de azert erre gondolhat.
2014. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha megeröszakolnak akkor minnél hamarabb rendörség, aztán orvos, látlelet, és ha a mocsok nem védekezett, és 72 órás tabletta...

El nem tudom képzelni azt a nöt aki egy eröszak áldozataként megtartaná a gyermekét... Férfiként nem tudom beleélni magam, mert eszembe sem jutna megtartani.

2014. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez valós szitu, vagy csak elméletben kérdezed?

ÉN nem hiszem, hogy meg akarnám tartani egyébként. Mivel már szültem gyereket, tudom, hogy a 9hónap és a szülés is nagyon hozzáköti a babát az anyjához- így nem tudom elképzelni, hogy akit megszülök, azt másnak adjam oda. Viszont egy erőszakból fogant babát hogy tud várni - lelkileg - az anyja.... gyülölettel, vagy milyen gondolatokkal? Ezt nem tudom elképzelni.

Szerintem ebben az esetben tényleg az a legjobb, ha nem tartja meg a babát, hiába nem tehet róla a pici.

2014. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!