Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is volt/van így? Magányos...

Más is volt/van így? Magányos vagyok!

Figyelt kérdés
Tavaly férjhez mentem, augusztusban szültem a fiamat, most 8 hónapos múlt. Mindenki elhagyott anyámékon, meg a férjemen kívül. Egy barátom, vagy barátnőm sincs, akivel néha kimozdulnék, párom dolgozik 3 nap 12órában, sajnos ebből most is 6 nap lesz 1 pihenővel... Hiába ismerkednék, elkezdünk beszélgetni, pl a szomszéd csajszival, aki épp most terhes, mondtam neki ha unatkozik, vagy ha bármi van kopogjon, azóta sem történt semmi, pedig nem volt elutasító a viselkedése. Nekem meg nincs a pofámon bőr átmenni, ha ő nem keresett. Annyira fáj, hogy nincs egy barátnőm sem. A férjem tartja bennem a lelket, de olyan jó lenne, én lennék a világon a legboldogabb ember, ha lenne csak egy olyan barátnőm, aki eljönne velem sétálni, vagy csak egyszerűen beszélgetni, vagy bármi! Olyan rossz egyedül sétálni, és max anyámékkal találkozni! :'( segítsetek!!
2014. máj. 9. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerös a szitu én is elköltöztem barátomékhoz előző lakhelyemtöl 100 km re és persze h itt nincs barátnőm talán abban bizom h miskolcon majd lesz
2014. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Járjatok el a babával foglalkozásokra: ringató, baba-mama torna vagy akár babaúszás... ismerkedj ott!

Keress fel babás fórumokat, próbálj így a közeletekben másik kisgyermekest keresni.

Vagy akár gyerektől függetlenül is "elmerülhetsz" valamilyen hobbiban és beszélgethetsz azt űző emberekkel! Legyél kreatív!

2014. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én pont Miskolci vagyok. :)
2014. máj. 9. 21:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Merrefelé laksz a városban?

Nekem sincs itt a környéken ismerős, bár az igaz, nehezen is ismerkedem :)

2014. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szentpéteri kapuban lakunk, innen szoktam lesétálni a fiammal a belvárosba anyumékhoz.
2014. máj. 9. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
De kár, én pont a város másik vége :(
2014. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:(
2014. máj. 9. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. 32 hetes kismama vagyok és a férjemen kívül senki olyan nincs a közelemben akivel szívesen megosztanám a gondolataim, bánatom, örömöm. Sajnos, mint minden férfi az én párom is mindig fáradt. Nem is szívesen traktálom meg persze vannak dolgok amiket jó lenne egy barátnővel megbeszélni. Engem is nagyon elszomorít.
2014. máj. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te hol laksz nyolcas ?
2014. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és a régi barátok hová tűntek? Vagy csak elkoptak a gyerek születése után?
2014. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!