Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Samu név mennyire lesz ciki...

A Samu név mennyire lesz ciki felnőttként? Adnád a fiadnak?

Figyelt kérdés
Tetszik, de sokan mondják, hogy egy felnőtt férfinak nagyon elönytelen. Keressünk inkább mást? 19 hkm.
2014. máj. 13. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
neekm nem tetszik, de két ismerősömnek is így hívjál a fiát! semmivel sem cikibb mint más "modern" nevek, sőt!
2014. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
biztosan nem adnám, mert nem tetszik. Sámuelként, ami becézve Samu, elmegy felnőttkorban... de a Sámuel is furán hangzik számomra. de ízlések és pofonok. :)
2014. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem is ciki felnött korban. Gondolj bele ha mondjuk egy politikus lesz avgy ügyvéd vagy orvos. szerintem elég komolytalan név.
2014. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Focista lesz :-) de tényleg ciki lesz neki. Pedig cuki név. Keresünk mást.
2014. máj. 13. 11:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lesz ciki.
2014. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ivilicious ***** válasza:
szerintem nem, kevés van már belőle. de ne Samu, Sámuel legyen...inkább,mint Deniel meg Dzsesszika meg Brájen:D
2014. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ez jó, tetszik nektek ez a név, megkérdezed gyakorin, 3 embervéleménye után azt mondod,hogy oké, akkor keresünk mást...és ha 3 olyan komment jön, hogy adnám a gyereknek nagyon jó név, akkor így nevezed el a fiad? Ennyire ne függjünk már a gyk-tól!
2014. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Gondoltunk rá mi is, de végül Soma lett a fiunk.
2014. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Úgy is angol nyelvterületen fogja leélni az életét, ott meg a Samuel, Sam megszokott.
2014. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszik, szép név.

Egyébként az egyik válaszolónak teljesen igaza van, ne a gyk-s válaszok alapján döntsd el, hogy milyen nevet adj a gyerekednek.

Én is tartottam itt közvélemény kutatást a tervezett nevekről, és szinte csak negatív véleményt kaptam. Ennek ellenére a választott neveket kapták a lányok és nem bántam meg.

2014. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!