Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen körömvágó ollót használ...

Milyen körömvágó ollót használsz/használtál újszülött babádnál?

Figyelt kérdés
Sokfelé olvasom, hogy a babaollók inkább csak megnehezítik a mutatványt. Tegnap nézegettem körömvágó ollókat, de inkább a bőrvágó olló tűnik jobb megoldásnak, mert sokkal keskenyebb a metsző része.
2014. máj. 14. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem még ugyan csak pocaklakó a babám,d e nekem is a felnőtt börvágót javasolták, abból vegyetek neki külön egyet és hozzá alkoholt, fertőtleníteni vágások előtt. a Baba körömvágónak állítólag semmi értelme.
2014. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a saját készletemből a bőrvágó ollót, minden használat előtt alkohollal fertőtlenítve. Babaollóval próbálkoztunk, kínszenvedés volt, nagyon vastag és semmi éle, a bőrvágó jól bevált.
2014. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom nem volt/nincs a babaollóval sem.

Abban is van silány és normális minőségű is.

BRUIN márkát vettünk (lekerekített végű fém kisolló műanyag szárral és műanyag kupakkal).

Éles, rendesen fog és könnyű vele vágni.


Ilyesmi, mint a linken, csak van kupakja is:

[link]


Nem egy nagy összeg egyébként.

2014. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is a bőrvágót használjuk, jól hozzáférek vele a körméhez.
2014. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányomnál tökéletesen bevált a babaolló, nem volt vele soha semmi gondunk, még most is néha azt használom neki (4 éves).

Pont olyan, mint amit a 3-as linkelt. BabyBruin

2014. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
DM Babylove körömvágót. Tejesen jó.
2014. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem tudnam olloval levagni, meg magamnak sem. Mi baba koromcsipeszt vettunk. Sokkal egyszerubb szerintem.
2014. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabszem ***** válasza:
hát én vettem babaollót, de egy idő után ugyanazt a kisollót használtam mint magamnál, mert keskenyebb az éle
2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Babylove Dm-es.
2014. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!