Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan érzésem van mintha egy...

Olyan érzésem van mintha egy magzat mozogna a hasamban de nem vagyok terhes!? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Van már egy gyerekem,voltam már terhes.Néhány hete érzem,de fogamzásgátlót szedek,meg is jött a menzeszem,de az érzés megmaradt.Tegnap teszteltem egyet,de negatív lett.Ugye teljesen kizárt,hogy ezek mellett terhes legyek?
2014. máj. 16. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Lehet jön a kis Alien. Vagy a szelek mocorognak.Vagy a bélféreg.
2014. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zabmester ***** válasza:
Nagyon sok nő érez hasonlót, aki volt már terhes, ne aggódj, ez normális :) Itt is sokan számoltak már be hasonlóról, én is tapasztaltam ilyesmit, pedig lehetetlen lett volna akkor éppen, hogy terhes legyek, mégis néha éreztem, még évekkel a fiam születése után is.
2014. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már olyat, mintha mocorogna bent a baba, de nem voltam terhes. Viszont emlékszem még, hogy milyen érzés és érdekes, hogy pont olyan volt. :)

Nem tudom mitől lehet...

2014. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel fantommozgásnak hívjuk. :) Neki 4 gyereke van, nekem 3. Minden szülés után éreztük, én most utoljára akkor, mikor a 3. kislányom 9 hónapos volt, és nem vagyok terhes. Én sem tudom mitől lehet.
2014. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az én lányom most lesz 3 éves...
2014. máj. 16. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szülés után méhösszehúzódás, nekem még 10 hónappal szülés után is szinte mindennapos.


ha jóval több idő telt el, akkor izom is rángatózhat, vagy a belek perisztaltikus mozgását érzed. szerintem ilyen mindig is volt, csak mióta szültél, azóta a magzatmozgáshoz tudod a leginkább hasonlítani...

2014. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bélmozgást érzel.

Én is szoktam érezni, bár mondjuk nekem bélmozgási zavarom is van, amire gyógyszert szedek. És annak idején, míg nem voltam terhes, nem tudtam, hogy ez a két érzés lehet hasonló, de tény, hogy néha a beleim pontosan úgy mozognak és még látszik is ráadásul, mint annak idején a fiam némely mozgása a pocakomban.

Úgyhogy ha rendesen szeded a gyógyszert, rendes vérzésed van mellette, a teszt is negatív, akkor nem vagy terhes.

Meg ha belegondolsz, akkor azokat a bizonyos mozgásokat már igencsak a terhesség félidejénél vagy még kicsit később érzi az ember, így ha már félidős terhes lennél, az már másban is megmutatkozna, nem?:)

2014. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen,csak aztán bekattant az a műsor aminek a címe hogy "nem tudtam,hogy terhes vagyok" abban voltak olyan nők,akik nem tudták,nem gömbölyödött a hasuk,megjött a menzeszük vagy azt mondták az orvosok,hogy meddők,aztán egyszer csak megszültek a wc-n.
2014. máj. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!