Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-27 hetes terhes a barátnőm...

26-27 hetes terhes a barátnőm és a pici 2-3 napja nem mozgott (Legalább is ő nem érezte) Baj van?

Figyelt kérdés
A fenti kérdése tud valaki választ adni? Vagy holnap első dolgunk elgyena korházba menni?

2014. febr. 9. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát már elmentem volna,szerintem ne is várjatok holnapig,én elmennék az ügyeletre még most!
2014. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szombat vasárnap nem nagyon lehet mozogni ilyen ügyben
2014. febr. 9. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne mozogni?

A kórházban mindig van ügyelet. Az, hogy hétvége van, nem jelenti azt, hogy bezárják a kapukat és se ki, se be.


Inkább legyen egy potya utatok, mint fájdalmas, hosszú hónapok-évek gyötrelme, mert esetleg elment a babátok, amit lehet, hogyha időben bementek a kórházba még elkerülhetettek volna.

2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyelet azonnal!!!
2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 napja ....azert ez elég sok idő. Miert nem mentetek mar orvoshoz???
2014. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan....aki gyereket vallal miert nem olvas utana nehany dolognak? Pl. hogy mennyi magzatmozgast kell erezni ennyi idosen minimum?? Nem szoktam szidni senkit se itelkezni de ezt egyszeruen nem tudon felfogni. Tudom, h vannak lusta babak de inkabb menjek feleslegesen az ugyeletre, kit erdekel mit gondolnak. Adja Isten, h ne legyen baja, majd ird meg, h mi volt.
2014. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy alig vagy egyáltalán nem érezte. Ha utóbbi, már rég kórházba kellett volna mennetek, máshova nem is lehet ilyen ügyben...
2014. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feküdjön a barátnőd a hátára, csípő alá kispárna, úgy kisebb a hely a babának. Közben valami édességet (Ha nincs kizáró ok) egyen meg, és ha arra sem indul be, ne várjatok, mert baj lehet. (Egyébként nekem a csípő alá kispárnás dolog beszokott jönni)
2014. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Uristen! Hivjatok mentőt és irány a kórház!!!
2014. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet túldramatizáltam én is mert mozgot azóta 4-5x ebből 2 igen erős volt.
2014. febr. 10. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!