Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korig kell a gyerekn...

Hány éves korig kell a gyereknek "bokafogós" cipőt venni?

Figyelt kérdés
Gondolok pl Elephantenre. Ha 2 éves elmúlt baj,hogy még ilyet vettem?
2014. máj. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, s nincs megkötve meddig kell azt venni.

Barátnőm az 5 éves fiára is azt ad, én nem szeretem, mert nagyon merev, alig hajlik a talpuk. Ha csatos azt macerás ki be csatolni.

2014. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!

Óvatosak a 3 éves kort mondják, akik lazábbak az 1-1,5 éves kort.

Nos. Ha a gyerekednek rendben van a bokája, akkor 1,5 évesen bármit hordhat, nem megy tönkre a lába, ha egy kicsit is hajlamosabb a lábdeformációra (befelé dőlő boka, amiből lúdtalp alakulhat ki), akkor jó, ha minél tovább bokatartós cipőt hord.

Figyelni kell a lábukat.

2014. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hála Isten rendben van a lába,de még ezt láttam jónak nyárra,csak gondoltam megkérdezem nem csinálok e belőle bajt... mert itt sok kérdésben,válaszban olvasom,hogy 1 -1,5 évesnek már ilyen olyan divatosan cipőt meg szandált vesznek...
2014. máj. 18. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
1-1,5 évesen még bőven bokafogós kell! Sőt! Anyósom ortopédus. Sorra hordjàk hozzájuk az ovis és iskolás fájós làbú gyerekeket, ahol inkább divatoztak kiskorban, mint megfelelő cipőt adtak rájuk.
2014. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 3 évesen is bokafogósat visel.Vettem én már neki nem olyat,de hiába egészséges a lába,olyan furán,kacskaringósan járt benne,úgy hogy marad a bokafogós egyenlőre.
2014. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!