Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp elmondanám neki a helyedben, hisz joga van tudni, hogy születik egy gyermeke... ugyanígy elmondod neki, hogy nem akarsz se pénzt se semmit tőle, csak szeretné ha tudná, hogy lesz egy gyermeke és had döntse el ő, hogy szeretne-e részt venni az életében... sokkal rosszabb ha amikor már megszületik akkor mondod el... így át tudja ő is gondolni, hogy mit szeretne majd.. a picinek is joga van az apjához ha az apa úgy viszonyul hozzá..
2014. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni az apának a gyerekről,meg a gyereknek is hogy mégis ki az apja.
2014. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
40%

Mindenféleképpen mond el neki mert joga van róla tudnia!

Ha Én lennék a pasi helyében és nem szólnál Nekem a gyerekemről valószínűleg megölnélek,de ha nem is akkor is nagyon nagy balhé lenne belőle! Jó mondjuk az Én vagyok lehet mások másképp állnak hozzá...

Viszont ami most a kötelességed az az hogy szólsz neki,mert neki is joga van a saját gyerekéhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
1%
Nem.Minek. Ha a lényed számított volna neki, akkor teljesen másként viselkedett volna veled. Semmi értelme.
2014. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%

Joga van hozzá, hogy tudjon róla. Úgyhogy igen, mindenképpen elmondanám neki.

Mert ha ő netán ugyan nem akarna veled együtt lenni, de a gyereke meg érdekelné, szeretné látni, foglalkozni vele, akkor ezt megtagadnád tőle és a gyereketektől? Nincs jogod, hogy ezt a lehetőséget megtagadd tőlük.

Mond el neki, aztán megtárgyaljátok, hogy hogyan tovább.

2014. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim válasza:
100%
én nagyon nem örülnék, ha eltitkolnák elõlem, hogy van egy gyerekem...
2014. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el neki, de ha már biztos. Várd meg a 3 hónapot, úgysem akarsz tőle semmit sem. Utána mond meg, hogy állapotos vagy, de nem akarsz semmit sem tőle, ha akarja látogathatja a gyereket, de egyedül, csak magadnak szülöd, nem akarod magad mellé kötni. Szerintem ez így fair. Aztán majd ő eldönti, hogy mit akar, lesz rá ideje bőven, míg megszületik a pici. Lehet, hogy közben ő is változik, lehet hogy átgondolja és igenis akar az apukája lenni.
2014. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is joga van tudni, hogy apa lesz és szülésig legalább át tudja gondolni, hogy akar-e élni a jogával.
2014. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok! Elfelejtettem írni még, hogy boldog babavárást és sok egészséget kívánok:)
2014. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem kettőtökről szól, sőt. Elsősorban a gyerekről. Van apja, akár tetszik,akár nem. A gyerekkel szemben az a korrekt, ha az apja tudja, hogy a világon van. Ezért igen, elmondanám, minél előbb.
2014. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!