Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megennétek azt a pizzát, amin...

Megennétek azt a pizzát, amin 19-én lejárt szalámi és sajt van? (mellesleg szoptatok)

Figyelt kérdés
anyósom ma ezt csinálta. Nem eszem meg.Párom szinte fel van háborodva. (anyucikája a mindene, aki nevetve mondta,hogy megszagolta és még nem volt büdös...maradt belőle,megszagoltam és büdös volt..) aki azzal kezdené,hogy álljak neki főzni,már az elején leszögezem,hogy pici a baba,szoptatási nehézségeink vannak,szinte egész nap enni próbál és nekem is alig van időm még enni is így,ez a segítség anyósomtól,akiknél alkunk.

2014. máj. 22. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem enném meg, anyós meg menjen a büdös fenébe a hülyeségével.
2014. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy enném meg. Az anyósod nem komplett, kockáztatja az egészségeteket. Nem külön éltek?
2014. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyós ilyen humoros, akkor nevetve vettem volna fel a telefont és rendeltem volna egy pizzát.

Párod meg szedd ráncba... (és minél hamarabb annál jobb!)

2014. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Fujj, dehogy enném, akkor se ha nem szoptatok.
2014. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

sajnos nm külön élünk,miénk a felső szint.Már nagyon szeretnék külön menni,mert sok ilyen dolog van.

Párom azt mondta,Ő enni fog belőle,nem lesz tőle semmi baja és nekem sem. Azért nem akarom megfosatni a 2 hónapos kislányom.

2014. máj. 22. 21:51
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Megint egy, szapuljuk együtt anyóspajtást kérdés!


3 napja járt le a szavatossága, nem hiszem, hogy olyan nagy baja lett annak a szaláminak és a sajtnak.

Ha pedig nem tetszik amit eléd tesznek, akkor csinálj magadnak olyant, ami megfelel.

2014. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
6-os, a saját gyereked egészségével szórakozzál. Gyanítom hogy nincsen (lefogadom hogy azt fogod visszaírni hogy dehogynem, van 4 is és vígan tömik magukba a lejárt sajtot.)
2014. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Csak 3 gyerekem van. :)

A szavatossági idő lejárta nem azt jelenit, hogy utána a termék már nem jó, megromlott. 19.-én éjfélkor még megehetem, 20.-án hajnalban pedig már dobjam ki, mert rossz?

A pár napja lejárt joghurtot a gyerekeknek nem adom oda, de én vígan megeszem, nincs tőle semmi bajom.

2014. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de én viszont SZOPTATOK!
2014. máj. 22. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Én is a 8 hónaposomat!!!
2014. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!