Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen holnap a reggeli?...

Mi legyen holnap a reggeli? Elfogyott a kenyér. Van itthon tojás, sajt, liszt, szalámi, tej, tejföl.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
amerikai palacsinta, kávé, hideg tej, tejbedara, illetve egy omlett esetleg frissen sült kaláccsal. Vagy ha nem akarsz sokat bajlódni, akkor kávé cigi tej cigi.
2014. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Lisztes tojás.
2014. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olaj és élesztő süss lángost.

De én a helyedben pékáru félét sütnék.

Kiflit,pogácsát,ilyesmit.

2014. ápr. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne otthon pár szem krumpli, lehetne tocsni.
2014. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem az omlettet ugy, hogy a tojasokat felturmixolom nagyon habosra es megsutom egy kis olivan, majd reszelt sajtot szorok ra es feltekerem, mint egy palacsintat. A sajt elolvad, pont jo allagura benne, isteni.

Bebiparadicsommal, kigyouborkaval vagy pritaminnal szoktam enni, kenyer nem hianyzik egyatalan. Ohh, ha van snidlinged, vagy medvehagymad azt is tehetsz az omlettbe. En is szoktam fuszerezni friss zoldfuszerekkel.:)

2014. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.Az egyszerűség kedvére tejbegríz lett.:-)
2014. ápr. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!