Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fejsaláta elkészítése szendvic...

Fejsaláta elkészítése szendvicsbe?

Figyelt kérdés
Szóval. Eddig a szendvics készítés az nekem zsemléből, kétfajta szalámiból, és sajtból állt. Most vettem egy fejessalátát de fogalmam sincs hogy mi a fenét csináljak vele hogy szendvicsbe fogyasztható legyen, vagy hogy egyáltalán fogyasztható legyen :D. A szendvics többi összetevőjét nem szeretném változtatni de több hozzávaló is érdekel ami finomabbá, ízben gazdagabbá teszi a szendvicset. 19/F

2014. ápr. 19. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Fogsz egy levelet és a szalámi alá teszed
2014. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit összetett, de megpróbálok a lényegre szorítkozni, és összefoglalni a készítési eljárást.


Én legtöbbször ezt a 2 lépcsős receptet követem, kicsit bonyolult, de nekem bejött:


1 Megmosom.

2 Megeszem.

(leveleire szedve)


Ugyanezt a komplikált eljárást lehet alkalmazni retekkel, uborkával, paradicsommal, csak azokat nem leveleire kell szedni, (tekintve hogy nem a levél részét fogyasztjuk a növénynek) hanem fel kell szeletelni.

2014. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2. Valahogy gondoltam hogy valaki biztos lesz aki humorosan, gúnyosan fog válaszolni, de azért köszönöm. most lehet röhögni meg gúnyolodni de én még soha nem készítettem salátával semmit :D
2014. ápr. 19. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

A fejes salátát nem szoktak elkészíteni a szendvicsbe, csak siman levelekre kell szedni megmosni, lecsopogretni! es betenni a szendvicsbe.

Készíthet az egyszerűbb mártást, pl tejfölt ossze keversz mustárral, vagy zöld fűszerekkel, aprithatsz bele uborkát, paprikát. A fejes saláta helyett kiprobalhatod a ruccolat, nagyon finom, enyhén borsos ize van.

2014. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Megmosod, és beleteszel pár levelet. Semmi extrát nem kell vele csinálni.


Tehetsz még a szendvicsbe ezen kívül:

- főtt tojás-karikákat

- ketchup-ot

- barbecue szószt

- piros aranyt

- kaliforniai (vagy sima) paprikát

- paradicsomot

- medvehagymát

- rántott húst

- rántott sajtot

- tojásrántottát...


(Nyilván nem mindent egyszerre.)

2014. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért van minden normális válasz lepontozva???
2014. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jegsalatat vegyel szendvicsbe. Kulsore nincs nagy kulonbseg, de izben igen, mert a jegsali nem kesernyes. Semmit ne csinalj vele, margarin ala mehet is a szendvicsedbe.:)
2014. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Utolso vagyok, a margarin/vaj FOLE! :) nem ala.
2014. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
LoL, hogy valaki ennyire életképtelen legyen...
2014. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!