Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavar itt mindenkit, ha...

Miért zavar itt mindenkit, ha valaki jól és sokat költ a babára, gyerekre?

Figyelt kérdés

Engem állandóan lepontoznak,mint legutóbb is.

pl:Volt egy kérdés ,hogy 320-360 ezer ft jövedelemre,hány gyereket vállalnátok?Válaszoltam,hogy mi is így élünk,és egyet vállaltunk.Jól le is pontoztak 0-ra.

Aztán,hogy 50 ezerért vettünk autósülést.Erre is 0%-ot kaptam.Meg,hogy vennék e használt ruhát,cipőt a gyereknek?Erre is írtam,hogy nem,mindenből újat kap.Erre is 0%-ot kaptam.És még sorolhatnám!!

Miért bánt ez másokat??Mi megtehetjük,nekünk ez belefér.

Komolyan aki lepontoz,elárulná miért teszi??!!

Köszönöm!


2014. máj. 22. 21:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jav.Ha valaki jól él!
2014. máj. 22. 21:50
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de szerintem nem a pontozáson múlnak a dolgok. Itt mindenki olyan komolyan veszi. Engem is lepontoztak, mert írtam,hogy 14 éves lány ne szedjen még fogamzásgátlót. Itt csak arra megy, hogy ha nem azt írod, ami nekik megfelelő, lehúznak. Ezért úgy vagyok vele, hogy pontozzanak, őket tükrözi, nem fogok ettől rosszul aludni.
2014. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak akik nagyon kevés pénzből élnek és ők nem úgy gondolkoznak arról hogy mit mennyiért és hol vásároljanak mint te. Én soha nem írom ki hogy mennyit költöttem a babakocsinkra, ruhákra,bababútorra.Sőt, igyekszem a témát még az ismerősök, barátok előtt is kerülni. Csak pletxkát ,irigységet szül amire nincs szükségem a kapcsolataimban és relcágósnak s aksrok tűnni.
2014. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
* felvágósnak sem akarok tűnni. :)
2014. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges a pontoázzal foglalkozni, azt ugye tudod hogy vannak akik elsem olvassák sem a kérdést sem a választ csak járnak kérdésröl érdésre és pontoznak összevissza ahogy ekdvük van. h.lyeség ez az egész pontozás, nem kell figyelni rá. Egyébként amit itt most leirtál nincs benne semmmi extra, sem a bevételben sem abban hogy ujat veszel és az 50 ezres autósülésben sem. Van aki 500 Ft fölötti babakocsit vesz és pl egy izofixes autósülés 70-80e Ft-tól kezdödik.
2014. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit lepontoznak, aki kilóg a sorból. Ha azt írod, hogy csak kilósban vásárolsz, 150 ezerből 3 gyereket nevelsz és 5 ezerért veszel gyerekülést, ugyanúgy lepontoznak.
2014. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen te döntöd el, hogy mennyit költesz a gyermekedre, én nem ítélkezek és nem pontozok le senkit. Nekünk is egy gyerkőcünk van és anyagilag is egész jól állunk szóval nem az irígység beszél belőlem, de én nem vagyok a híve a drága dolgoknak. Nem azzal van a baj, hogy te mindenből a legjobbat szeretnéd megadni neki hanem azzal, hogy így el fogod kényeztetni. Van olyan ismerősőm aki ugyan ezt csinálta és sajnos tényleg egy hihetelen elkényeztetett kisrác lett a gyerkőcből aki komolyan mondom már semminek sem tud örülni, és nem tudja értékelni az ajándékokat. Én is a legjobbat szeretném adni a gyerekemnek, de nem feltétlenül a legdrágábbat. De mégegyszer mondom ezt mindenki maga dönti el, hogy hogyan neveliva gyermeket.
2014. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Az a helyzet, hogy rengeteg az irigy ember sajnos.Ha nem irigy akkor meg az a baj hogy ő nem tud ennyit költeni.Van pl egy olyan kèrdés hogy megtartsa e a gyereket ha havi max 20-30 ezer ft tud rászànni.Sokan írják, hogy bőven elég tartsd meg.....Igen elég az első 1-2 hónapban,de ha gyereket vállalok akkor a jövőbe is tekintek.Hogy a későbbiekben tudom e iskoláztatni, esetleg utaztatni világot látni

stb.Mindenkinek mások a normái.Az hogy mindent megadsz szerintem nem egyenesen arányos az elkènyeztetéssel.Lehet azt ésszel is csinálni.Valamit valamiért alapon.Mi mindent megadtunk nekik, drága dolgokat mert megtehettük és értékes iskolázott dolgozó emberek lettek.Nem dicsekvésből részleteztem, hanem hogy érezhető legyen hogy tartsuk tiszteletben mások normáit.Aki megteheti költsön aki nem attól még lehet ugyan olyan boldog sőt akàr boldogabb is.És a pontozással ne foglalkozz mert sokszor szánalmas amit művelnek!

2014. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó azért egy gyereküléstől senki nem lesz elkényeztetve. Ha telik már kocsira, akkor telik gyerekülésre is ami megvédheti a gyereket egy szörnyethalástól, és ahhoz 50 ezres semmiség. Soha nem értettem azt akinek kocsira telik de gyerekülésből a legszarabbat veszi. Ez olyan mintha azt mondaná teli mindennapi kaviár evésre, de hozzá már csak száraz kenyér jut.
2014. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9-es! A válaszomban egy szóval sem írtam olyat, hogy egy gyereküléstől lesz elkényeztettve sajnálom ha te ezt szürtes le belőle.
2014. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!