Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, mit szóltál, mikor...

Őszintén, mit szóltál, mikor másik nemű lett a babád, mint szeretted volna?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig is lányra készültem, mikor végre terhes lettem mindenkinek azt mondtam, hogy tuti lány lesz. Mire a 12. heti ultrahangra mentünk már nem érdekelt, hogy fiú -e vagy lány, csak az számított , hogy minden rendben legyen. A doki megnézte és fiúnak tippelte. Mikor kijöttünk a dokitól boldogan telefonáltam az ismerősöknek, hogy fiam fog születni. Most hat hónapos, ezer lányért se adnám oda., pedig tényleg mindig lányra vágytam, gondoltam. Szerintem fontosabb az, hogy egészséges legyen, mint az hogy kisfiú vagy kilány.
2014. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én mindig tudtam, hogy az első gyermekem fiú lesz. A férjem szentül meg volt győződve, hogy lányunk lesz, mikor már terhes voltam. 16. héten azt mondta az orvos, talán lány, de a köldökzsinór a lába között van, ne vegyem 100%-nak. A férjem odáig volt, meg vissza. Én is örültem, mert a férjem már annyit mondta lányt, hogy elhittem neki, vártam a kislányunkat. :) Aztán a 20. héten közölte az orvos, hogy minden kétséget kizáróan fiú. Én ekkor is örültem, mert ez meg az eredeti elképzelésem volt. A férjemet felhívtam és mondtam neki, hogy fia lesz. Erre Ő annyit tudott mondani, hogy jó, most lerakom a telefont, ezt meg kell emésztenem. :)

Ma már azt mondja 100 lányért sem cserélné el a fiát és ez a legjobb, ami történhetett. Hatalmas a szerelem köztük. De még a pocakban volt a fiunk, amikor már tervezgette a fiús programokat a férjem. Szóval elég hamar megbékélt a gondolattal.

Most várjuk a tesót. Jó lenne, ha kislány lenne, de igazság szerint a férjem örülne egy újabb fiúnak is. És én is. A lényeg, hogy egészséges legyen!!

2014. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi kisfiút szerettünk volna, már a neveket is nézegettük, ízlelgettük, de nem tudtunk dönteni. 27 hetesen a 4D-s ultrahangon kérdeztem meg a nemét, és kiderült, hogy kislány. Felhívtam a páromat, mikor végeztünk, mivel ő nem tudott eljönni, elmondtam neki, kétszer visszakérdezett, hogy akkor kislány lesz? Először kis csalódottságot éreztünk, de inkább csak meglepett minket, annyira fiúra számítottunk. olyannyira nem volt már érdekes, hogy estére stabilan meg is volt a lánynevünk. :)
2014. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!