Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy ev alatti babák anyukaja!...

Egy ev alatti babák anyukaja! Ti miben lesztek idén nyáron a strandon? Bikini vagy tankini? Hogy érzitek magatokat fürdőruhában?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bikiniben. A tankini sosem tetszett.

Jol nem erzem magam a boromben, pedig nem veszes a helyzet, 57kg vagyok. De ugy lelkileg meg nincs minden a helyen. De azert majd felhuzom a bikinit, es pancsolok a babammal, a tobbit leszarom.

2014. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D mennyivel szültel? Mennyi idős most a babad? :)
2014. máj. 25. 08:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nem döntöttem el én sem, miben leszek. Rettenetesen néz ki a testem, de hosszú szárú egyberészes búvárruhába mégsem mehetek medencébe :P a hasam lóg még, sajnos, a combom is laza, csíkos. Sajnos van is rajtam még 10kg plusz... nem leszek egy matyóhímzés. :(
2014. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, eddig sem éreztem valami túl jól magam fürdőruhában... 10 hónapja szültem. Annyi kg vagyok mint mikor teherbe estem (vagy talán kicsivel kevesebb is), de mégis más már az alkatom.

Leginkább a hasam zavar, ami legalább eddig úgy ahogy lapos volt, de most.... Hát.... Mintha még mindig terhes lennék. :-(


Ez van, nem fog érdekelni, mert ha a babám fürdeni akar, akkor megyünk fürdeni! :-)


Te hogy vagy ezzel kedves kérdező?

2014. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Julie S ***** válasza:
Bikiniben. Terhesseg elott is vekony voltam, de a szoptatas nagyon leszalkasitott. Jol erzem magam igy is a boromben.
2014. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tankiniben leszek. Vagy hosszú gatyában és bő pólóban. :)
2014. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En az elso babammal nagyon szerencses voltam,2 honapos koraban mar bikiniben voltam a strandon.1-2 kg felesleg azert volt meg rajtam a terhesseg elotti alakomhoz kepest,viszont senki meg nem mondta volna,hogy szultem.

Most varjuk a masodik babankat,szerencsere meg semmit nem hiztam,iden sem tervezek buvar ruhat huzni,marad a bikini:)

2014. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egesz eletemben egyreszest hordtam, most is azt fogok. Egyszeruen azert mert az kenyelmes, es nem vagyok 100kilo:-)
2014. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel keveset hiztam, sokat sportoltam kozben, tetszettem magamnak terhesen is, szules utan 1 hettel mar nyoma sem volt a terhessegnek, semmi gondom nem volt a nyaron. A masodikkal viszont soakt hiztam, 4 honapja szultem es min 10 kilo van rajtam, ahhh, borzalmasan erzem magam, ha tukorbe nezek, nyarra sem fog csoda tortenni sajnos :( tankinim nincs, csak ezert nem veszek, a hasam nem csikos, csak epp nagy plotyi, igy ezen az egyreszes sem segit, marad a bikini. Foton nem orokitem meg magam iden az biztos...

:(

2014. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. 69-cel mentem szulni. Ma 7 honapos a babam.
2014. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!