Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisbugyit, kisnadrágot megörök...

Kisbugyit, kisnadrágot megörököl nálatok a tesó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ milyen állapotban van, de inkább nem hordható és így kidobom. Amúgy minden mást örökölnek, de bugyit és cipőt a legtöbb esetben újat veszek.
2014. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a kisfiam 3,5 éves, de én még csak azért vettem neki alsónacit, mert megtetszett, de szükség igaziból nem volt rá. Van egy 4 évvel idősebb uncsitesó, akitől kapjuk folyamatosan a kinőtt rucikat, így a kisgatyákat is. Nagyon szép állapotban vannak, nem foltosak, nem szakadtak, nem fakók. Ha olyan állapotúak lennének, természetesen nem adnám rá. De tiszta házból jönnek, így nincs gondom. :)
2014. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

10 db kis bugyi/gatyó nem horribilis összeg. A nagyobb fiam amúgy is addig hordja, amíg ki nem dobom. Amikor már nagyon látszik rajta a sok mosás, kilyukad, kopott lesz, megy a kukába. 2-3 darabonként újítom a készletet.

2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem!

Igazából simán örökölhetné,hiszen az ember magas hőfokon kimossa,semmi baja nem lesz,de én sem venném fel szívesen más bugyiját (még kifőzve sem) úgyhogy inkább nem.És tényleg nem egy nagy összeg.

2014. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fog örökölni. Nyilván azt, ami olyan állapotban marad. Kapott a nagyobbik gyerek is mástól gatyót, kimostam. A tesó simán megkaphatja, szerintem nincs ezzel semmi gond. Aki meg nem adja, nem adja. Ahány ház, annyi szokás... :)
2014. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

6,4,2évesek a fiaim, és igen mindent örökölnek egymástól. Bugyikat is simán, de általában cserélődik a készlet, a nagyon kopottakat én is kidobom. Tesóm fiától is öröklünk dolgokat, sokszor alsógatyeszt is, és mi is továbbadjuk a fiuk ruháit egy kisfiu unokatesónak. Nekem nincs ezzel bajom, amig ők nem mondják, hogy nem hordják egymás ruháit.


A cipőkból általában újat veszek, de van, amit hordanak ezt is egymás után.

2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-10 éves korig szerintem lehet símán. Aztán már ő maga fogja mondani, hogy ez már gáz.
2014. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zabmester ***** válasza:

Ha a tesó fiú lesz, meglehet, hogy örököl majd pár darabot, mivel a fiamnak rengeteg alsója van, és hamarabb kinövi őket, mint mielőtt akár csak kopottá válnának. Nem szoktam ezeket kidobni, a szép állapotban megmaradtakat eltettem. Némelyik teljesen olyan, mintha új lenne, ráadásul szerintem jópofák is, úgyhogy lehet, hogy a tesó is hordani fogja őket, már persze ha ő is csípni fogja a pókemberes meg batmanes meg angry birdsös cuccokat, mert a fiam már egy jó ideje ilyeneket hord, ezeket szereti.


Szerintem ez testvérek között nem gáz, ki kell mosni, és kész. Ha ez nem lenne higiénikus, akkor eleve fel sem lehetne venni egynél többször semmilyen fehérneműt és alapvetően eldobható bugyiban meg alsógatyában járnának az emberek.

2014. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alsóneműből csak újat és sajátot kap mindenki.

Biztos tiszta lesz ha ki van mosva,tudom én ,de ha belegondolok,hogy én felvegyem más bugyiját,akár a testvéremét..inkább nem:) Úgyhogy nekik is jár az új. 100 ftért veszem darabját..

2014. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!