Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen idős volt a gyereketek,...

Milyen idős volt a gyereketek, amikor először voltatok külön huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés

Ilyen 5-7 napos távollétre gondolok.

Úgy, hogy előtte már 1-1 napra, vagy hétvégére már volt mondjuk nagyszülőkkel.


2014. máj. 27. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Rokon kisfiú már volt 1 éves kora után ilyen sok időt távol a szülőktől, mert azok bulizni mentek. Szerintem gyerek függő amúgy, őt félig a nagyszülők nevelték, kezdetektől sokat voltak a fiatalok a szülői háznál.

Ez a kisfiú 3,5 éves múlt, és rendszeresen van a mamájánál 1-1 hetet, de nem is túl szoros az anyukájával a kapcsolata... Tudom hogy ez szélsőség, de ilyen is van...

2014. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* most 3,5 éves múlt
2014. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt, amikor lement a nagyszülőkkel a Balatonra 3 hétre. Nagyon szereti a mamáékat, nagyon jól elvan velük, de a férjemmel minden pénteken lementünk és vasárnap este hazajöttünk.
2014. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4,5 éves, olyan sok időre még nem volt.
2014. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 éves korában kórházban voltunk az apjával, 5 napot volt távol tőlünk (hozták látogatóba) és még 5 napig voltunk segítséggel itthon mert nem tudtuk ellátni (tehát vitték helyettünk oviba, este lefürdették és megfőztek helyettem).

egyébként nem egy unokázó család így max 1-2 órára vállalják el hétvégén ha mondjuk elmennénk bevásárolni

2014. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7,5 éves a lányom, 3 éves a fiam, de még nem voltak ennyi ideig távol tőlem, max 1-2 napra. Nem azért, mert túlféltem, de táborba eddig nem volt egyik sem, csak a lányom olyanban, ami nem ottalvós, a nagyszülők pedig kb 100 méterre laknak tőlünk. Anyukáméknál szoktak néha aludni 1-1 éjszakát, és ha távol laknának már biztos engedtem volna 1 hétre is őket, de mivel olyan kicsi a távolság, hogy a lányom már 2 éve önnálóan közlekedik, így nem nagyon van értelme. :) De szerintem 3 éves kor körültől engedném több napra is a nagyszülőkhöz (kérdés, hogy a nagyszülő mennyire lelkesedne az ötletemért. :))
2014. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan én elkezdtem dolgozni, kapásból 4x1 hét budapesti továbbképzéssel kezdtem, így egy hónapon át hétfőtől péntekig nem látott a fiam, a férjemmel volt otthon. De őt viselte meg a legkevésbé. Úgy még csak pár órára hagytuk, hogy sem az édesapja, sem én nem voltam vele.
2014. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2,5 évesen volt 4 napot az apjával a mamáéknál. Utána még egyszer voltak, akkor talán 3-4 napot, nem emlékszem. Külön élünk, az apai nagyszülők messze laknak, így apuka elvitte őt oda.

Ezt a két alkalmat leszámítva nem voltunk külön 1–2 napnál többet, mert részemről nincsenek nagyszülők vagy rokonok. 3 éves múlt a lányom.

2014. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zabmester ***** válasza:

10 hónaposan kb. két napot (pontosabban két éjszakát, a harmadik nap délelőtt már hazaértem), utána két évesen 4 napot. Maradhatott volna tovább is, lehetett volna ez 5-7 nap is, ő jól ellett volna :)

Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy mi a fiam egy éves koráig anyukámnál laktunk, szóval neki ez nem volt olyan nagy változás, hiszen ugyanúgy a saját szobájában, a saját ágyában aludt, csak éppen én nem voltam otthon.

2014. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!