Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek azok a tanácsok,...

Melyek azok a tanácsok, amiért itt tuti lepontoznak?

Figyelt kérdés
Észrevettétek, hogy vannak dolgok, melyeket nem szabad leírni, mert akkor tuti lepontoznak?
2014. máj. 27. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkit mindenért lepontoznak akármit mit ér.
2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, minden területet érintő kérdésekben vannak viták, mint pl. az adjunk-e cukros édességet a gyereknek, játszhat-e fejlesztő játékkal vagy sem, baby komp, bolti kaja kontra házi koszt, együtt alvás - külön alvás, nevelő célzatú pofonok, miegyéb. Mindenki vérmérséklete, egyéni stílusa szerint neveli a gyerekét, soha nem lesz egyetemes igazság, mindenkinek megfelelő egyetlen jó válasz. Az más kérdés, hogy az anyukák többsége összekeveri a "hasznos" és az "egyetértek" kifejezéseket, amikor pontozásra kerül a sor. Attól, hogy valakinek nem szimpatikus a válasza, még hasznos lehet, ha a kérdésre válaszolt saját szája íze szerint.
2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs konkrét válasz. Olyan ez, mint a nyuszika sapkája, ha van rajta, azért, ha nincs rajta, akkor azért. Sajnos sok ember képtelen elfogadni, hogy ha egy válasz, vélemény, módszer nem egyezik az övével, akkor az az ő szemében nem más, hanem rossz válasz. Pedig hát annyifélék vagyunk, mindent annyiféleképpen csinálunk. Én sem értem mondjuk azt amikor leírod veled mi, és hogyan történt, és azt lepontozzák, pedig az akkor is úgy volt. Vagy amikor valaki megkérdezi pl te melyik pelust használod. Szerinted erre van jó válasz? Ostobaság. Az esetek többségében nincsenek jó vagy rossz válaszok, tapasztalatok vannak. Én már nem is törődök ezzel a pontozósdival, teljesen funkcióját vesztette.
2014. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is így érzek. Nem értem, ha azt írom, hogy én azt tartottam jónak, hogy a gyerekem ne kelljen 3 évesen babakocsiban tologatni, és időben szoktattam a gyaloglásra, az miért fáj valakinek. Vagy ha meg merem mondani, hogy igenis igyekeztem hamar bevezetni az esti kajálás utáni fogmosást (mivel hamar volt foguk). Egyből le kell pontozni... Ha azt mondom, nálunk nincs fogmosás, akkor meg azt pontozzák le...
2014. máj. 27. 14:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
itt nem azért nyomják be a "hasznos válasz" "nem hasznos válasz" gombot, mert az tényleg hasznos/nem hasznos, hanem ha nem tetszik a válaszod valamiért! Pl ha valaki feltesz egy tesztet amin nincs csík de a kérdező odaképzeli és te leírod,hogy negatív, akkor jönnek azok akik "mintha látnék valamit" és lepontoznak, de a legtöbb esetben kiderül,hogy tényleg negatív a tesz,mert mondjuk a többi teszt negatív és meg is jön közben!
2014. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Például, ha valaki meg kérdezi, hogy hívják az egy éven aluli gyerekedet. Leírod, aztán jól lepontoznak.

Vagy szoptatás témakörben, csökken a teje, 4 hónapos a baba, érdemes-e azt a kicsit is odaadni neki. Lepontozták azt is , aki azt mondta, hogy persze, meg azt is, aki szerint fölösleges.

2014. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amiket nagyjabol eszrevettem ha leirja vki oszinten:


-ad cukrosat, sosat, fuszereset a gyereknek

-hamarabb kezdi a hozzataplalast

-tobbesz szamban beszel a gyerekrol (ettunk, founk van, pukizunk stb)

-felnott emberek kozott mint itt is gugyogve beszel

-ha valaha is racsapott a gyerek kezere

-ha egyutt alszanak, kisagyba nem teszi a gyereket

-ha bebikompot hasznal

-ha vezetgeti a jarni nemntudo gyereket

-ha kolesgolyot ad a gxereknek


Nsgyjabol ennyi jutott eszembe amiket eddig eszrevettem h az ilyen valaszok mindig nullara vannak huzva.

2014. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, engem is üldöz a mindenkit mindenért lepontoznak érzés.

Az a legnagyobb csalódás, amikor azt hiszem, na most tudtam segíteni a kérdezőnek valami hasznos tanáccsal, aztánvalaki lepontoz. Én nem a pontra meg a százalékra megyek, többgyermekes anyukaként szívesen írogatok ebben a témakörben olyan kérdésekre választ, amiről azt gondolom, ez velem is megtörtént, én is átéltem, tudok segíteni stb., csak fáj néha amikor tényleg nem a válasz hasznosságát nézik, hanem valakinek nem tetszik valami hát lepontoz.

Vannak nagy vitát kavaró témák, pl. sima szülés vagy császár, szoptatás vagy tápszer, abortusz téma stb., nem ezekre gondolok.

Hanem amikor ártatlan kis kérdések, névválasztás, játékvásárlás, mibe öltöztessem éjszaka a babát, stb. ezekért is lepontoznak mindenkit.

Szerintem nincs olyan tanács, amiért itt tuti lepontoznak, hanem vannak olyan emberek, akik mindig lepontoznak mindenkit, és ha ezek olvassák az adott kérdést, akkor tuti lepontoznak mindenkit, mindegy hogy mit írsz.

2014. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na akkor ez a felpontozós kérdés :D Mindenkinek nyomtam egy zöldet, tegyétek ti is ezt egymás hozzászólásaival ;)
2014. máj. 27. 16:56
 10/15 zabmester ***** válasza:
78%

Hetes válaszát kiegészítve:

- ha kengurut használsz

- ha használt/más gyerektől örökölt cipőt (is) adsz a gyerekedre

2014. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!