Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki okosabbat kérdeznék,...

Valaki okosabbat kérdeznék, mennyi idő alatt szívódik fel az alkohol?

Figyelt kérdés
Holnap apával kettecskén szilvesztereznénk egyet,a babám még este és reggel cicizik,reggeli cicizést mellőzük vagy megengedett?Nem iszom le magam mert nem erről fog szólni de bizony meginnák 2 pohár pezsgőt,igaz már az ízére sem emlékszem:)! 14 hónapos baba anyukája!
2009. dec. 30. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

na itt van minden szépen leírva. nyugodtan megihatsz két pohár pezsgőt. :)

2009. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 pohár pezsgő megengedett :)) Emiatt ne hagyj ki egy szoptatást se. Én is néha-néha megiszom 1-1 pohár bort vagy pezsgőt, ha olyan alkalom van, az én kislányom 16 hónapos és még naponta 6-8x is szopizik. Külön rákérdeztem a dokinál és a védőnőnél is. BUÉK!!!
2009. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Boldog új évet neked!

2009. dec. 30. 16:07
 4/8 A kérdező kommentje:
BÚÉK! Mindenkinek!!!:-)
2009. dec. 30. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok szakértője a témának(tudom nem nekem szólt a kérdésed),de én állapotos voltam szilveszterkor akkor megitam egy pohár pezsgőt.Szép nagy egészséges fiam lett.Azt tanácsolom,pezsgő előtt fejd le a tejcsit,reggel etesd üvegből,akkor ihatsz.Bár nem hiném hogy bármi baja lenne a gyerkőcnek ha megiszol egy-két pohárral,legfeljebb jó kedve lesz Újév napján.Bocsi ez Hülye vicc volt.
2009. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam is reggel és este szopik még. Én úgy döntöttem, hogy itt az ideje, hogy lerészegedjek. :)Holnap meg fogok inni 1 pohár pezsgőt! Szerintem 2 év után ennyi bőven elég lesz, ez is meg fog ártani.

egy 16 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi ,hogy írtatok!

Mindenkinek kívánok minden jót s szépet az új évre!

Boldog babázás és babavárást!

2009. dec. 30. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem tavaly 10 hós volt a lányom,lefejtem neki a reggeli adag tejet,lefagyasztottam.Aztán mikor elaludt,előtte szopi volt,utánna pedig a párommal "kirúgtunk a hámból"Én ittam egy kis Baileys't is,meg pezsgőt.A reggeli szopi helyett szintén lefejtem a tejet,és azt kiöntöttem.Én így csináltam,idén már nem kell fejnem:)

Búék!

2009. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!