Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megértetni egy...

Hogy lehetne megértetni egy terhes nővel, hogy káros az alkohol?

Figyelt kérdés
Sajnos iszik a terhes barátnőm és ha összeszidom, az a válasz, hogy ő kivan idegileg és néha egy kicsi nem árt a babának.Azt a kicsit nagyon megkérdőjelezném, mert tántorogni szokott, ami undorító!Hogy értessem meg vele, hogy az az idióta agya felfogja???41/N
2011. jan. 12. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem gondolt bele és nem is érdekli a dolog.

Vedd fel videora v. telefonra hogy tántorog és játszd le neki.


Nem biztos hogy hat...

2011. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyennel nem lehet beszélni! Hiába próbálod győzködni, nem érti meg! Majd akkor kap észhez, ha koraszülött, beteg gyermeke születik őmiatta.

Van egy védőnője, beszélj azzal!

Nem tudsz egyebet csinálni, az ő élete, s ő tesz tönkre egy ártatlan meg nem született gyermeket!

2011. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én beszélnék a védőnővel, ha nem hagyja abba el is vehetik tőle a babát, nem fogja engedni a védőnő hogy haza vigye. AMi hozzá teszem teljesen jogos lenne.
2011. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A védőnőjét nem ismerem és aggódom a gyerekért, mi lesz vele, ha ilyen felelőtlen az anyja?Nincs senkije az anyukának, még apuka sincs...
2011. jan. 12. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom alkoholista és nem tud ellenállni az italnak. Elvonóra kellene mennie, de mivel nem ismeri be magátl nem fog elmenni. Családjával (gyermek apja főleg) kellene beszélni ill. a védőnő jó ötlet. Mást nem nagyon tudsz tenni sajnos. :( Illetve szerintem ha szülés után is iszik (amikor pláne ki lesz idegileg) simán elveszik tőle a gyereket.
2011. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14:18-as vagyok!

Ez a gyermek már alkoholfüggőként fog születni! Az édesanyának megmutatnám, hogy milyen azon babáknak a napja, akik az édesanyjuk miatt valamilyen függőséggel születnek (pl drog). Ezek a gyermekek ugyanúgy szenvednek, mint a felnőtt függőt, csak ők egész nap ordítanak a fájdalomtól, megvigasztalni őket nem lehet. Ha ez nem tántorítja el az anyát az ivászattól, akkor semmi sem!

2011. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs most olvastam a kommentet. Esetleg próbálj arra hatni hogy neki (mármint a barátnődnek) milyen rossz lesz egyedülállóként egy beteg babával, iszonyú sok pénz, hurcolni mindenféle vizsgálatokra, kezelésekre, minden segítség nélkül, még nehezebb lesz dolgozni mellette, stb. Hátha a saját kínján keresztül jobban felfogja hogy mit tesz. Drukkolok hogy sikerrel járj!
2011. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már mindent neki, de tagadja, hogy iszik, pedig látni lehet rajta és szerintem pszichiátrián lenne a helye!Nem akarom feljelenteni(majd), de ha veszélyt jelent a gyerekre, akkor mindenképpen megteszem!(apuka is iszik és le is lépett, sajnos ez van).
2011. jan. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!