Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan anyákat kérdeznék, akik...

Olyan anyákat kérdeznék, akik egyedül nevelik a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Milyen munkátok van,milyen a munka idötök,és hogy tudjátok összeegyeztetni az ovdába ,iskolába mennéssel a gyerekekért?Milyen idősek gyerekek?

Nagyon nehéz egyedülállóként megfelelő munkát találni.


2011. márc. 31. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Rugalmas a munkaidőm, de a főnökömmel úgy egyeztem meg, hogy 7 körül érek be az irodába és fél négy körül megyek haza. (Nagyon rendes főnököm van!) Ha véletlenül kések, akkor amikor tudom, ledolgozom a mínuszt. Ez akkor lehetséges, amikor anyósom megy az óviba a gyerekért.

Reggel 6-kor kelünk, reggeli, öltözködés, stb, fél 7 körül megyünk az oviba (ügyelet van akkor még), aztán kocsiba ülök és 25 perc a munkahely. (BKV-val több, mint egy óra! Szívom a fogam a benzinár miatt, de muszáj autózni, rengeteg időt nyerek vele.) 4 óra körül megyek a gyerekért, együtt bevásárolunk, végezzük a házimunkát.

Magamra nincs sok időm, csak akkor, ha anyósom vállalja a gyereket. De ő is nagyon idős már, nem akarom túl sokat terhelni. Ha új munkahelyet kellene keresni, fontos lenne, hogy a közelben legyen.

2011. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemrég járt le a gyedem, pár hete bölcsis a fiam és én most fogok bele a saját vállalkozásomba, így viszonylag kötetlenebb lesz a munkaidőm. Egyelőre 9-re viszem a lurkót bölcsibe és kettőre megyek érte, aztán később már fél négyre fogok érte menni. Lehet hogy fél vagy egy év múlva már nyolc előtt kell vinnem. Egyelőre péntekenként nem dolgozom, de fél év múlva talán már igen.

Jó hogy a magam ura lehetek, még ha több is a kockázat.

2011. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!