Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem akar...

Mit csinaljak ha nem akar aludni a 2 eves lanyom?

Figyelt kérdés
2 eves kislanyom estenkent ujabban nem akar aludni.Tudom hogy faradt de akkor se es csap, vag kidobalja a cumijat a parnajat az agybol es rugdos, vagyis probal engem megrugni.Nem is hagyja hogy simogassam azt mondja a menjek ki majd o elalszik egyedul de ha meg kimegyek akkor sir.Par percig mar ugy tunik hogy alszik aztan kezdi elorol.Soszor harap is engem vagy az agy szelet duhebe.Nem tudom hogy ilyenkor mit mondjak mar neki.
2014. máj. 27. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Kisebb koromban én is ilyen voltam, engem addig fárasztottak amíg el nem aludtam. séta az erdőben, hazafutottunk a bölcsiből/oviból, akkor kezdtek úszásra járatni, na az például nagyon hatásos volt.
2014. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!