Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak 3,5 éves fiammal...

Mit csináljak 3,5 éves fiammal, ha állandóan azzal a faltörős sz. Gépes játékkal akar játszani amit a mamája megmutatott neki? Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Egyszerű a válasz! Ne engedd neki. Nem is értem. 3,5 éves gyerek mit keres a számítógép előtt. Az én lányom max. mesét néz rajta felügyelet mellett. És nem vagyok konzervatív.
2012. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is akarom engedni, már ott tartok hogy az egeret meg a billentyűzetet is el kell dugni előle mert tudja hogy kell bekapcsolni a gépet.
2012. júl. 23. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Le kell kódolni a számítógépet, akkor hiába kapcsolja be...

Nálunk is le van.

2012. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy ilyen kis korban gépezzen!!

12 éves vagyok és a nyári szünetben (azaz most) naponta akár 6-7 órát gépezem. Nem vagyok rá büszke, de ez van. Ha ő már 3,5 évesen elkezdi, akkor mi lesz vele mire 12 éves lesz? Mondd el neki, hogy káros meg minden.

2012. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!