Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik legjobban...

Melyik név tetszik legjobban ezek közül és melyik legkevésbé?

Figyelt kérdés

Anett, Netti, Imola, Larissza, Romola, Réta, Nina, Kála

Vezetéknév Járom.



2014. máj. 28. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sorrendben:

1. Nina (nálunk is esélyes név :))

2. Anett (Nettinek lehet becézni)

3. Larissza (bár így leírva elég fura)

4. Imola (esetleg Mollinak becézve)

5. Netti (nekem ez becenév)

6. Réta (nekem ez fura)

7. Kála ( nekem ez virágnév és az is marad)

8. Romola (??????)

2014. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amik tettszenek: Larissza és Netti.

Netti a Ninetta becézése szokott lenni. Nekem Ninetta jobban tettszik.

2014. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Anett


Netti, Romola, Réta? Te jó ég, milyen nevek ezek? Imolát egy idősebb hölgynek el tudom képzelni, de egy kisbabának/kislánynak/fiatal lánynak nem. A Larissza egy a divatmajmoló nevek között. A Nina még elmegy, a Kála meg egy szép virág, de névként nem jön be.


Bocsi, igazán nem sértésnek szántam, ez az egyéni véleményem.

2014. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ninetta név játszik? Járom Ninetta, szerintem jól hangzik.

De, hogy a kérdésre válaszoljak

tetszik: Nina és Anett

nem: Kála, Romola

2014. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tetszik: Anett, Netti, Nina. Nem tetszik: Romola, Reta.
2014. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

Anett szép, ennek a beceneve a Netti, így nem anyakönyveztetnék, csak becézném

Imola - Átlagos név, vannak sokkal szebbek is nála

Larissza - Szép név, de inkább külföldi gyereknek vala

Romola- Romok, rombolás, "rombola"

Réta - Rét-re asszociálok; "Nézd, ott a rét a'!!! " Réka viszont gyönyörű név, Gréta pedig átlagos, mint az Imola, de az Imola szebb név mint a Gréta

Nina - Szép, de ez szerintem inkább becenév v külföldi név ez is, itthon nem adnám, amúgy elvileg ezt valahol használják az Anna beceneveként; amúgy Nina is és Anna is szép név.

Kála - Szép név, de nem a legszebb, vannak ennél is még szebbek:)

Az említett vezetéknévhez sztem nem passzolnak: Imola, mert így egybe folyna, és ilyen "Járomim" lenne; Larissza se, mert az M meg az L furcsák egymás után; Romola, hát ismétlődéssel röhejesen hangzik; plusz kétszer szerepelne benne szegénynek, hogy "rom" a Romola egyébként sem hangzik szépen, de így ismétlődéssel a névben tényleg nagyon durva lenne. Réta : "Rom-rét", ez is így egybe folyna és nagyon durva lenne; Rékával is furin hangzana, Gréta pedig ua, mint az M és az L együtt, szóval túl ilyen "elakadós" kimondani egymás után M-et és G-t is; M és N egymás után úgyszintén nehéz, tehát sztem Nina se passzol; "Romkála" - A Kálával megint egybe folyik, és ez így olyan, mint egy ilyen költői kifejezés, mint pl "ugrála"/ ahogy ugrál, csak én erről így valami szemétkupacon turkálósra asszociálnék, aki "romkálna". Szóval szerintem az Anett lenne jó. Az nagyon szép név is.

2014. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!