Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Linkelnétek képeket pisze,...

Linkelnétek képeket pisze, turcsi, hegyes, fitos, kampós, krumpli orrokról? Nektek melyik tetszik a legjobban és a legkevésbé?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pisze: [link]

turcsi: [link]

hegyes: [link]

fitos- kb. ugyanaz mint a pisze. Szerintem.

kampós: [link]

krumpli: [link]

Innen legjobban a fitos- pisze tetszik. De igazából a legszebb szerintem az az orr, amire nem ilyen lehet jelzőt mondani. Ami se túl kicsi, se túl nagy, és nincs benne görbület. [link] A legkevésbé a kampós és a krumpli tetszik. De igazából mindenkinek más orr illik az arcához, ami az egyik emberen tökéletes, az a másik vonásaihoz nem illene.

2012. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, pont a "bekategorizálhatatlant" (szabályosat) nevezik fitosnak. Önmagában egyik sem vált ki belőlem se szimpátiát, se ellenszenvet, mindenkinek más harmonizál az arca többi részletével. Hiába isteníti mindenki a piszét, ha te egyszer hülyén néznél ki vele... egyszerűbb lenne helyrepofozni az önbizalmadat.
2012. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%
Ez nagyon bájos : [link]
2012. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%

[link]


Ez az igazi egészséges orr!

2012. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ő még orr nélkül is boldog:


[link]

2012. máj. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó háromnak üzenem, hogy: hahaha nagyon vicces, de nem lehetne máshol hülyülni? -.-
2012. máj. 17. 16:37
 7/7 anonim válasza:
32%
NEM :D
2012. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!