Szeretkezhetünk már?

Figyelt kérdés
33+5 hetes terhes vagyok, május elején voltam orvosnál, aki megállapította, hogy nem teljesen zárt a méhszáj, hanem félig nyitva van. Azt mondta, hogy egy hónapig ne szeretkezzünk. Azóta nem is voltunk együtt, de nekem már nagyon hiányzik. Ti mit tennétek? Szexelhetünk már? Legközelebb jövő hét végén megyek orvoshoz.
2014. máj. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Koraszülést szeretnél??Ha nem,akkor várd meg a jövőheti orvosi vizsgálatot,és majd ha ő engedélyezi,akkor mehet a szex,addig nem!Én nem kockáztatnék!Ennyit csak jelent neked a saját babád!?
2014. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2000 van a kiskönyvben. Persze ér, csak egy kérdés volt. Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, nem kell egyből lehurrogni.
2014. máj. 28. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 28 hetes kortól 2000 volt az értékem és a dokim azt mondta, hogy ez tökéletes. Ez csak megrövidült méhnyakat jelent, nem nyílást, a méhszáj zárt. Viszont, ha az orvos eltiltott a szextől, akkor addig, amíg ő kifejezetten nem engedélyezi, ne szeretkezzetek. Annyit nem ér, hogy valami baj legyen.
2014. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. A 2000 azt jelenti, hogy a méhnyak picit megrövidült, de a méhszáj teljes szakaszában zárva van. Akkor most a dokid vagy nem jól írta, vagy nem jól mondta. Minden esetre koraszülést én sem kockáztatnék, hanem várnék a következő vizsgálatig.
2014. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szeretkezzetek nyugodtan, a biztonság kedvéért óvszerben. De egyébként teljesen zárt vagy, így akár gumi nélkül is lehet.
2014. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is az ószeres szexet javaslom. Az ejakulátum tartalmaz prosztaglandint, amit ugye (asszem) zselé formájában szülés megindítóként is használnak. De ha becsomagoljuk ugyebár... Ha van kedved, ne fogd vissza magad! :)
2014. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2100-as méhszájnál mondta a doki, hogy lehet szeretkezni, de azért ne legyünk állatok. Vagyis csak óvatosan, normálisan. :)

De a helyedben én megvárnám, mit mond a doki legközelebb.

2014. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!