Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 nappal túlhordtam már a...

4 nappal túlhordtam már a babámat, szeretkezhetünk a párommal abban az esetben ha?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztam amit tanácsoltak, hogy hát ha attól megindul magától is a szülés de semmi eredménye nincs ... A méhszájam totál zárt, a doki ma azt mondta egy ujja alig megy be. Egy darab fájásom sincsen, a párommal már kb. 2 hete nem szeretkezünk. Nekem hüvelytabit kellett szednem. (klion-t) Konkrétan nem tudom, hogy miért, a leletemre az volt ráírva, hogy gennysejtek, sarjadzó gomba negatív, tehát valószínűleg nem gombára. Még nem szedtem végig a tabit, azt hiszem 2-3 még van de sokan azt tanácsolták, hogy bújjunk össze mert az segíthet. Adnék egy esélyt a dolognak de így kicsit félek mert nem szeretnék bacit visszajuttatni magamnak hiszen az a szülésnél gondot is okozhat ... Mit gondoltok?
2011. aug. 27. 18:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
4%
Hogyan akartok szeretkezni ha a doki ujja is alig fért be? :O
2011. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Használjatok gumit ha nagyon aggódsz.

De egyébként nem sok mindent kaphat el a baba ilyen teszt eredmények mellett. Hüvelyi úton született babák amúgyis kapnak szemcseppet, ha bármi gond lenne, akkor pedig még a kórházban kap antibiotikumot.

2011. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát amikor a doki vizsgál arra valahogy nem tudok túlzottan felizgulni, ahhoz pedig, hogy szeretkezni tudjak a Párommal az is szükséges és azért nyilván akkor nedvesedem meg tágul a hüvelyem, hiszen Őt kívánom és Ő gyengéden, óvatosan bánik velem és ezek mind kellenek ahhoz, hogy szeretkezni tudjunk. Egy vizsgálat az meglehetősen "szárazon" és idegeskedve telik nem pedig izgatottan. :-)
2011. aug. 27. 19:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért nem volna jó ha óvszert használnánk mert a sperma tartalmaz olyan hormont amelyek előidézik a méhszáj tágulását és ha az nem kerül be akkor végképp esélytelen ... :-)
2011. aug. 27. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor az első mondatomat ne vedd figyelembe :) A többi attól még érvényes minden kórházban született babára.
2011. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom de sosem bocsátanám meg ha miattam terjedne át rá valamilyen gyulladás vagy fertőzés...
2011. aug. 27. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs,de ezt nem értem "gennysejtek, sarjadzó gomba negatív, " oké,hogy a gomba nega,de a gennysejtek? az is nega,vagy azok vannak?


Ha az is nega,akkor nyugodtan szeretkeztettek a pároddal! Sokszor a dokik megelőzés ként írják ki a terhesség vége fele a hüvelytablettákat-egyes orvosok már a 2. trimeszter kezdetekor írogatják a terhesség végéig,minden féle vizsgálat nélkül. (ez utóbbit tapasztaltam!)

Ha a folyásoddal minden rendben volt,akkor nem kellett volna használni,mert a feleslegesen használt "vackok" ilyen esetben tönkre teszik a hüvely természetes védekező képességét! (szintén tapasztaltam!)


A bacikról annyit,ha van,ahogy én tudom,max. a baba szeme lehet begyulladva ettől,de arra van szemcsepp,illetve, kamilla teával lehet "mosni" a külső szélétől a belső felé.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,37hkm.

2011. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom gennysejtek voltak ... A folyásom bő volt, fehér ill. krémszínű vagy picit sárgásabb de nem viszkettem nem csípett, nem volt égő érzés, semmi. De én is úgy hallottam, hogy minden kismamának kiírják szinte, elővigyázatosságból. De akkor úgy vélitek, hogy nem gond ha szeretkezünk és esetleg ha ezt követően sem történik semmi akkor még azt a maradék 3 tabit elhasználnám...
2011. aug. 27. 19:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságaid már nagyon izgatott vagyok!!!! :-) Nektek is jó egészséget, sok boldogságot és könnyű szülést kívánok ha eljön az ideje!:-)
2011. aug. 27. 19:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah és asszem még az is rá volt írva a papíromra h változó hüvelyflóra!
2011. aug. 27. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!